Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Valorant найближчим часом виходить нова карта у зв’язку з чим відбудеться ротація турнірних карт. До цього в грі було сім карт, що було зручно для піків і банів. Після виходу карти Pearl карт стане вісім, тому, щоб не порушувати систему, розробники вирішили прибрати Split.

Вивчення нової карти – одне із найскладніших завдань у будь-якому тактичному шутері, а звикнути до неї та знати всі її секрети – ще складніше. Щоб добре запам’ятати кожну карту, потрібно витратити дуже багато часу та зусиль. Адже при цьому треба ще вивчити всі комбінації умінь та агентів!

Простіше кажучи, коли карт стає занадто багато, повністю вивчити хоча б одну з них може бути досить важко.

Ми з колегами вважаємо, що сім карт допоможуть підтримувати баланс різноманітності та майстерності. Вам не доведеться витрачати час, щоб запам’ятати всі укриття, маршрути та стратегії. До того ж новим гравцям буде не так складно втягнутися в гру, а у профі з’явиться можливість досліджувати всі куточки кожної карти. Загалом тут одні плюси!

Чому прибирають саме Split розробники теж пояснили й це досить цікаве пояснення. 

Перш ніж прийняти таке рішення, ми врахували безліч різних факторів: вподобання гравців, час з моменту виходу, минулі та майбутні оновлення, стратегічне розмаїття карт, особливості Pearl та багато іншого.

Зібравши всі дані, ми згодували їх нашим чарівним алгоритмом, і вони вибрали Split. Але ми впевнені, що у майбутньому вона ще повернеться. Може, на ній навіть з’явиться щось нове та цікаве!

Після появи Pearl карта Split залишиться на турнірах до серпня, щоб гравці могли адапнуватиня до нової карти поступово. Подивитися, як виглядає нова турнірна карта  Pearl можна завдяки її трейлеру.

 

Читайте також про Overwatch 2 та записуйтесь на бета-тестування нової гри від Blizzard.

Материалы по теме

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

150 організацій з усього світу подали заявки на участь у франшизній лізі Riot Games по грі Valorant

Понад 150 організацій подали заявки до Riot Games щодо можливості стати партнерами франшизної ліги з VALORANT, яка стартує наступного року. Після проведення реформи у 2023 році кіберспорт у Valorant буде розвиватися за тим самим форматом, що й у LoL. Всім кіберспортом буде керувати виключно Riot.