Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Сегодня сборная Украины играет против сборной США финал Лиги Наций по олдскульной Warcraft III. Куча легенд а комментирует самая главная легенда Warcraft III Михаил HoT Новопашин. 

О блестящем пути украинцев к финалу можно прочитать в нашем материале. 

Лайнап матча:

Игрок wakadaka – это Михаил HoT Новопашин

Следим за трансляцией и болеем за сборную тут: 

 

Материалы по теме

Українець Foggy посів третє місце на міжнародному LAN-турнірі з Warcraft III, а у фіналі грали Moon та Happy

У Дортмунді завершився LAN-турнір по, здавалося б давно мертвій дисципліні Warcraft III. На чемпіонаті, як в старі добрі часи, розігрувалося 10 тисяч доларів США, а трансляція наче повертала нас на 10-15 років у минуле. Здається, що Warcraft III не помер, а опинився в якійсь петлі, де час зупинився і нічого не змінюється.

Фінали турніру Ukrainian WC3 відбудуться в п’ятницю та суботу. Трансляція турніру

0

Дійшла до завершення серія турнірів Ukrainian WC3 з Warcraft III, зроблена спеціально для українських гравців. За результатами шести турнірів гравці набирали очки, щоб вийти до фінальної частини, де зіграють найкращі.

Foggy проводить регулярні турніри по Warcraft III. Реєструйтеся на черговий турнір з легендарної гри

Завдяки ентузіастам легендарної гри Warcraft III, зокрема Foggy, у всіх фанатів є можливість випробувати себе в ролі учасника турніру Ukrainian WC3 №5 та згадати старі часи, коли WC3 була найпопулярнішою грою в Україні.

Онлайн турнир по Warcraft III памяти Михаила HoT Новопашина

0

Киберспортивный портал GoodGame проведет турнир памяти Михаила HoT Новопашина. Турнир состоится 10 февраля в 18.00 по Москве.  Формат турнира – это один из любимых форматов Миши – 2х2RH 2 на 2 Случайные герои Расы на выбор Случайный союзник + Швейцарская система Стандартные наёмники Система проведения Swisse до двух поражений (считается для каждого участника отдельно) Каждый раунд