Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Україна посіла четверте місце в світі за витратами на Компендіум до The International 2023.

Хоча цьогорічний TI має всі шанси зібрати найнижчий призовий фонд за дуже багато років через втрату інтересу геймерів до гри і відсутність їх зацікавленості у відверто слабкому контенті Компендіуму, все ж в ряді країн у Dota 2 зберігається чимала підтримка. 

Цілком прогнозовано найбільшу кількість грошей на Компендіум витратили гравці з невизначеним походженням, але серед тих, чиє розташування можна ідентифікувати на першому місці з відривом китайці, на другому-третьому з мінімальним розривом американці та росіяни, а от на четвертому несподівано опинилися українці. 

Попри війну наші співвітчизники витратили на цифровий контент Valve понад 104 тисячі доларів. В середньому гравці витрачали по 11 доларів США, що на 2 долари більше, ніж росіяни (9 доларів). 

Загалом Компендіум в Україні придбали майже 9,5 тисяч гравців. 

В минулому році українці посіли за витратами п’яте місце, але тоді, завдяки цікавому контенту, наші земляки задонатили майже 6 мільйонів доларів, а Бойову перепустку купили аж 144 тисячі гравців. 

Материалы по теме

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.

Україна вдвічі обігнала Росію за кількістю проведених великих турнірів з Counter-Strike. Статистика по всім країнам

В мережі з’явилася цікава інфографіка, в якій підраховано, скільки великих турнірів, так званих S-Tier відбулося в різних країнах за весь час існування ігор серії Counter-Strike.

“Сподіваюся, тобі сподобається смак російського члена”, – Олексій yxo Малецький розкритикував виступ smooya за російську команду Forze

Відомий український коментатор Олексій yxo Малецький жорстко пройшовся по професійному гравцю в CS smooya. Нещодавно британець, який начебто підтримував Україну, грав в команді з українцями і навіть виставляв на фейсіті український прапор, повідомив про те, що зіграє на EPL за російську команду Forze, яка належить російській нафтовій корпорації Лукойл.

Перемога ховається за дощем. Другий етап Porsche Super Cup 2024

Друга зустріч учасників монокубку Porsche Supercup 2024 організованого КМАМК SimRacing відбулась десятого квітня на британському треку у графстві Норфолк. Трек, що колись був військовою базою США приймав у своїх боксах п’ятнадцятьох відчайдухів, які вирішили позмагатись один з одним на доволі непростому в керуванні автомобілі – Porsche 911 GT3 Cup (992) 2021.