Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська організація HellRaisers зробила заяву про те, що їх склад по Dota 2 продовжить виступати тому ж складі, що і до війни.

— Ми виступаємо проти війни та хочемо мати можливість без обмежень робити те, що нас об’єднує — грати, змагатися, висловлювати свою позицію, тому ми прийняли рішення про переїзд в Сербію.

Окрім цього, ми відмовилися від співпраці з будь-якими партнерами та контрагентами з Росії.

Поки ми не готові говорити про повноцінне повернення HellRaisers. Нам доведеться з нуля відбудувати клубну інфраструктуру та поновити процеси, які зупинила війна. Але ми віримо, що це рішення стане початком нової історії нашого клубу.

Нагадаємо, що склад HR по доті складається з двох казахстанських та трьох російських гравців.

Alimzhan watson Islambekov
Maxim re1bl  Afanasyev
Yaroslav Limitless Parshin
Geogrii Gilgir  Svistunov
Arman Malady  Orazbayev

Офіційна заява

Материалы по теме

Українець Ігор w0nderful Жданов замінить Абдулхаліка degster Гасанова у Team Spirit

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

«Ще один проект для монетизації» — колишній СЕО HellRaisers Олексій Слабухін випустив статтю, де розкритикував командні бандли в Dota 2

Колишній директор HellRaisers проаналізував командні бандли в Dota 2, що вийшли днями. На думку експерта, за останні роки Dota 2 перетворилася з головного конкурента LoL на «ще один проект для монетизації».

Колишній директор HellRaisers дав оцінку останнім решафлам на про сцені Dota 2 та повідомив, що ринок доти вмирає

0

Олексій Слабухін, колись очолювавший HellRaisers дав свою оцінку решафлам на про сцені Dota 2. На його думку сцена Доти поступово вмирає, старі гравці тримаються один одного і просто перемішуються, а сильних трансферів з претензією на перемогу на The International не має.

Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад призупинив кар’єру гравця CS:GO та перейшов у національну команду з VALORANT

0

Колишній легіонер HellRaisers Ісса ⁠ISSAA⁠ Мурад презупинив кар’єру в CS:GO.  Йорданський гравець переходить у VALORANT і приєднується до складу YaLLa. Він повернеться до команди, що базується на Близькому Сході, і буде намагатися гідно представляти свій регіон в новій грі.