Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало відомо, чому, ймовірно, Monte втратили можливість виїхати за кордон на міжнародні змагання. Скоріше за все це сталося через те, що українські кіберспортсмени, які отримують дозвіл на виїзд на змагання від держави, масово не повертаються назад.

Першими по дозволу від Міністерства молоді та спорту хто не повернувся стали гравці команди B8, які виїхали на RMR до мейджора в Парижі, але залишилися на буткемпі в Європі. 

Чотири гравці B8 – cptkurtka023, amster, OWNER та alex666 залишилися у Європі наприкінці травня, п’ятий гравець команди на той час і так перебував за межами України. 

За неповернення всі гравці команди потрапили у чорний список Мінспорту, туди ж потрапили деякі гравці Monte, бо вони хоч і повернулися, але зробили це з порушенням строків.

Сьогодні стало відомо, що троє гравців клубу IKLA також виїхали за межі України через дозвіл Мінмолоді та спорту і теж не повернулися. На початку осені команда виїжджала на Чемпіонат світу серед збірних від федерації IESF, але в результаті вирішила бойкотувати турнір, бо IESF рішенням членів повернули на свої змагання росіян.

Вишенькою на торті є те, що IKLA представляли країну саме тому, що гравці B8 і Monte вже перебували в чорному списку Мінспорту і не могли отримати офіційний дозвівл. IKLA не вигравали кваліфікації і не відбиралися на Чемпіонат світу. Їх просто запросили представляти країну, як найбільш сильну команду, яка не мала заборон на виїзд з країни. 

В результаті за кордоном залишилися гравці основного складу IKLA Kvem і Topa, а також тренер команди WOLF, який за сумісництвом був аналітиком в Maincast.

Таким чином насьогодні з України виїхала чи не більшість професійних гравців у CS, деякі з них виїхали в Європу ще до початку повномасштабної війни, зокрема гравці NAVI. Ті ж гравці, що все ще залишаються в Україні, тепер, ймовірно, втратили можливість виїхати  офіційно на міжнародні змагання.

Материалы по теме

Гравець у Football Manager став аналітиком футбольного клубу з Національної ліги Британії і допоміг команді досягти найкращих за останні 132 роки результатів

XBox створили одну з найкрутіших колаборацій в історії кіберспорту. До 20-ї річниці гри Football Manager в XBox провели конкурс, через який кожен віртуальний футбольний аналітик мав можливість стати справжнім професійним аналітиком футбольного клубу Bromley FC, який грає в національній футбольній лізі Британії. 

Українські клуби заробили за пів року майже мільйон доларів. Шосту частину цієї суми виграли клуби, які ніколи не грали на ТІР-1 турнірах

Канал Вісті CS2 підрахував, скільки українські клуби заробили за перший сезон 2024 року. Вражають навіть не цифри, а прогрес українського Counter-Strike.

Monte вилетіли з першої тридцятки світового рейтингу і їх майже наздогнали B8

0

Оновився рейтинг HLTV і Monte вилетіли з першої тридцятки, посівши 31 місце. В останнє так низько Монте були аж у квітні 2023 року, до того, як показали неймовірну гру на Мейджорі в Парижі.

Коментатор студії Maincast вступив до лав ЗСУ. Рівно рік тому він набив на руці татуювання з логотипом Monte

0

Коментатор і аналітик з CS2 студії Maincast повідомив про те, що вступив до лав ЗСУ. Підписатися на Вайшана можна в його каналі в телеграм.