Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українськомовні стрімери, більшістю пов’язані з кіберспортом, об’єдналися для розвитку українськомовного контенту на Twitch у команду STRUM SQUAD. 

До команди увійшли стрімери кіберспорту, покеру та інші. Серед найбільш відомих стрімерів можна виділити Petr1k, Olsior, Enkanis, doubleespresso, TaiTake та інших.

Учасники скваду: #Olsior #doubleespresso #bafik #PotatooElf #bilyiiii #MissMartik #SlaxerCast #Skevich_ #Enkanis #akYulia #TaiTake #petr1ktv #lvivskiy_tigr #Dobra_Divka #fl1per4 #sooonyan #BigGogi #mind__gamers #santazzzua

Канал об’єднання STRUM SQUAD на Twitch.

Материалы по теме

Команда Слаксера і Петрика посіла друге місце на міжнародному турнірі з CS2

0

Українська команда за участю стрімерів Slaxer та Petr1k посіла друге місце на міжнародному турнірі CEE Champions: Streamers Edition 2023.

Petr1k та Slaxer зіграють в складі збірної України на турнірі CEE Champions STREAMERS EDITION

0

Українські стрімери Petr1k та Slaxer братимуть участь у міжнародному турнірі CEE Champions, де зіграють за 30 тисяч доларів.

Олександр Петрик запустив чергову лотерею для допомоги ЗСУ! Залучайтеся та наближайте перемогу України

0

Олександр Петрик запустив чергову лотерею, щоб допомогти зібрати на мікроавтобуси для ЗСУ! Лотерея вже стартувала у боті-волонтері @petr1kbot. Заходьте в бота, купуйте квитки та чекайте підбиття підсумків.

Олсіор оголосив новий збір для допомогу ЗСУ. Залучайтеся, щоб пришвидшити звільнення України!

0

Михайло Olsior Звєрєв оголосив черговий збір для допомоги ЗСУ. Всі донатери зможуть не тільки допомогти прискорити звільнення України від російських загарбників, а і взяти участь у розіграші цінних призів.