Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На власника Steam – найбільшої цифрової платформи розповсюдження комп’ютерних ігор у світі – подали позов на 656 мільйонів фунтів.

Корпорацію Valve звинувачують у використанні свого домінуючого положення на ринку, щоб завищувати ціни на ігри для 14 мільйонів гравців у ​​Великобританії.

Позов, який був поданий до Апеляційного трибуналу з питань конкуренції в Лондоні, звинувачує Valve у «знищенні» конкуренції на ринку комп’ютерних ігор.

У ньому йдеться про те, що Valve «змушує» видавців ігор підписати так звані зобов’язання щодо паритету цін, запобігаючи продажу ігор за нижчими цінами на конкурентних платформах.

Пані Шотболт каже, що це дозволило Steam стягувати «надмірну комісію до 30%», через що британські споживачі платять занадто багато за покупку комп’ютерних ігор і додаткового контенту.

За даними VG Insights, у 2023 році Steam мав рекордні продажі. Платформа заробила понад 9 мільярдів доларів доходу.

За рік було  продано 580 мільйонів ігор, також вийшло 14 000 нових ігор. Проте ринок є надзвичайно концентрованим: 10 найбільш продаваних ігор складають 61% усіх продажів. На 100 найкращих ігор припадає 91% від загального обсягу продажів.

Материалы по теме

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

sdy протестував нову гру Valve – deadlock і залишив відгук з власними враженнями

0

Віктор sdy Оруджев отримав доступ до альфи нової гри від Valve – deadlock. Професіонал CS трохи пограв і дав позитивний відгук, зазначивши, що гра ще дуже сира, але має великий кіберспортивний потенціал.

ESL в колаборації з Valve випустить офіційний мерч Counter-Strike

0

ESL повідомили, що в серпні 2024 року вийде серія офіційного мерчу Counter-Strike в колаборації з розробником гри Valve. Наразі невідомо, що саме буде входити в колекцію і які ціни варто очікувати.

Оновився рейтинг Valve. B8 стали найкращою командою України, а NAVI найкращим клубом українського походження

0

Слідом за HLTV свій рейтинг оновили і Valve. Нагадаємо, що дуже скоро, якщо ще не зараз, саме рейтинг Valve буде вважатися стандартом, а рейтинг HLTV втратить свою цінність через втрату впливу на найбільші турніри в CS2.