Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Росії нарешті 3D шутери офіційно визнали кіберспортом. Цю категорію назвали «Тактичний тривимірний бій». Відповідний документ опубліковано на офіційному сайті Міністерства Юстиції РФ 25 травня 2022 (п.2.4.6).

Нова дисципліна комп’ютерного спорту об’єднує види програми, серед яких ігри жанру «шутер», а також різні тривимірні екшени: Counter-Strike: Global Offensive, Valorant, Rainbow Six: Siege, Warface, Armored Warfare, Overwatch, World of Tanks та War Thunder.

Дмитро Сміт, президент ФКС Росії:

Офіційне визнання Мінспорту РФ дисципліни «тактичний тривимірний бій» відкриває унікальні нові можливості для розвитку професійного та масового кіберспорту в масштабах усієї Росії. У найближчій перспективі це дозволить мільйонам росіян реалізувати свій потенціал як професійні кіберспортсмени в цих видах програми. Як усередині країни, так і на міжнародній арені.

Ми плануємо найближчим часом включати турніри з нової дисципліни до офіційного плану масових змагань ФКС Росії. І розраховуємо на нові перемоги та здобутки.

Висловлюємо подяку колегам із Міністерства спорту РФ за підтримку комп’ютерного спорту. Сподіваємося, що визнання нової дисципліни дасть дорогу у майбутнє великій кількості талановитих російських кіберспортсменів.

Раніше, через насильство у грі, шутери не визнавалися кіберспортом в Росії на офіційному рівні. 

Крім  цього керівництво РФ планує провести заходи з підтримки кіберспорту.

Повідомляється, що до них можуть увійти пільги за іпотечними кредитами, створення «кіберспортивних рот» для проходження альтернативної служби та пільги для здобуття вищої освіти, повідомив журналістам заступник голови комітету Держдуми РФ з фізичної культури і спорту Амір Хамітов.

Раніше ми писали про те, що українські розробники ігор створили компанію по виробництву бойових дронів для ЗСУ.

Материалы по теме

Віталій v1lat Волочай показав пікап для боротьби з російськими окупантами, на який він зібрав гроші на стрімі

Коментатор студії Maincast Віталій v1lat Волочай показав вже підготовлений до бойових дій пікап, на який він зібрав гроші на стрімі. Вже найближчим часом автівка поїде на фронт допомагати ЗСУ захищати незалежність України.

Арсеній Ceh9 Триноженко відкрив збір грошей на бойовий безпілотник, щоб нищити росіян

Колишній Чемпіон Світу у CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко вирішив не відставати від Притули та теж зібрати на безпілотник для ЗСУ.

В Росії зникли Cyberia Limited з грантом у 264 мільйони на розробку патріотичної гри. Проте директор запевняє, що все іде за планом

Ігрова студія Cyberia Limited, яка отримала грант на 264 мільйонів рублів на розробку гри «Смута» (про Смутні часи) зникла разом з грантом. Повідомляється, що наразі сайт розробника не працює, а групи в соціальних мережах не виходять на зв’язок.

Придбай унікальну футболку легендарного гравця Fnatic — допоможи ЗСУ

Один олдскульний каесер часів CS 1.6, а зараз поважний радник заступника голови рахункової палати України (куди тільки не потрапляють кіберспортсмени, коли дорослішають) проводить цікавий аукціон, на якому пропонує у якості лота футболку легендарного Патріка cArn Саттермона. Виручені гроші Юрій Крушановський планує передати ЗСУ.