Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український розробник ігор засновник AB Games Антон Большаков разом з інженером Євгеном Рвачовим створили компанію UAV Defense Robotics. Гейммейкери планують розробляти військові дрони для української армії та шукають інженерів у свою команду.

На даний час в розробці вже перебуває три моделі бойових дронів: дрон-розвідник, вантажний бойовий дрон та дрон-камікадзе. Виробляти дрони будуть прямо в столиці України при цьому орієнтовна вартість бойового дрона буде становити близько 150 тисяч гривень, а дрон-камікадзе обійдеться всього у 500 доларів. 

Для ринку ВПК такі ціни вважаються копієчними. На цей час всі дрони знаходяться в розробці й тестуються на харківському напрямку проти ворога. 

Що саме розробляють геймдевелопери з AB Games

Дрон розвідник

Позиціонується як альтернатива комерційним дронам. Невеликий, до пів метра у довжину, може літати на 5-10 кілометрів, може нести на собі тепловізор та високоякісну оптику. 

Бойовий дрон 

Може переносити бойовий заряд, скидати його по сигналу, може вести автоматичне патрулювання місцевості. Має розмір понад 900 мм в діаметрі. Дистанція польоту 7-15 км.

Дрон камікадзе

В тіло дрона встроєно бойовий заряд. Дрон може самостійно летіти по заданих координатах без втручання оператора. 

Раніше компанія AB Games надала ЗСУ підтримку на понад мільйон доларів США. 

Читайте також інтерв’ю з ZeroGravity, який на сході України захищає державу в лавах ЗСУ. 

Материалы по теме

«Вибач, перемога Росії неминуча. Я не хочу допомагати Україні жодним чином в цій безглуздій війні», — Hooxi відповів на запрошення взяти участь у благодійному турнірі

Капітан команди G2 Расмус Hooxi Паллісгаард Нільсен захотів $500 за участь в благодійному турнірі для допомоги Україні, а після того, як один з організаторів пояснив, що турнір благодійний і спрямований на те, щоб зупинити російську агресію, капітан найкращої команди світу сказав, що не хоче допомагати Україні у цій війні, бо перемога Росії неминуча.

Рік тому росіяни намагалися відібрати в українців права на російськомовні трансляції, ось що з цього вийшло

Рік тому росіянин Юрій Фролов, пов’язаний з ESForce, створив петицію, під назвою «Зупинити ненависть та заклики до вбивства дітей в кіберспорті». В петиції автор жалівся на те, що більшість російськомовних прав належить українським студіям, а вони ненавидять Росію і всі трансляції наповненні ненавистю до росіян.

Долучайтеся до чергової лотереї Олександра Петрика. Беріть участь у розігриші цінних призів і допомогайте ЗСУ

0

Олександр Петрик запустив чергову лотерею для збору грошей на допомогу ЗСУ. В планах кіберспортивного волонтера допомогти зібрати гроші на прилад нічного бачення для одного з підрозділів 8 полку ССО.

Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом року

Рівно рік тому, 5 березня 2022 року, коли російські війська стояли під Києвом, на каналі Natus Vincere вийшло відео з закликом відомих кіберспортивних діячів зупинити війну. У відео знялося більш як 10 відомих українських і навіть російських зірок кіберспорту, блогерів, аналітиків і ведучих, яких звернулися до кіберспортивної спільноти із закликом не мовчати і допомогти зупинити