Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Схоже українському дотеру Noone не вдасться всидіти на двох стільцях – грати в спонсорованій росіянами команді і одночасно бути патріотом України. На одному з найбільших Z-телеграм-каналів підняли питання щодо того, що українець, який обіцяв віддавати частину зарплати на ЗСУ, грає в команді, яку спонсорує російський букмекер PARI.

Під роздачу попав і росіянин Solo, за проукраїнську позицію якого ручалися в NAVI, але який після звільнення з команди виїхав з України і тепер грає за російську команду 9Pandas. Цей проект, як і Entity, спонсорує російський букмекер PARI. На додаток за команду ще й грає українець Darklord, а сам клуб базується в Сербії. 

Ймовірно після таких постів клубам або доведеться звільняти “проукраїнських” гравців, або прощатися зі своїм основним спонсором, що майже неможливо, принаймні у випадку Панд, яких PARI фактично і підписали як команду. 

Пост в z-каналі з 2,5 мільйонами підписників. 

Букмекер Pari співпрацює з українським кіберспортсменом, який заявляв, що донатить із зарплати на ЗСУ.

Український кіберспортсмен під ніком Noone виступає на турнірах з Dota 2 у складі команди Entity, яка намагається закріпитися в російській ігровій спільноті — раніше він заявляв, що частина зарплати витрачатиме на потреби ЗСУ. Свою позицію Noone також встиг продемонструвати, приєднавшись до антиросійського флешмобу від команди Navi та записавши відеозвернення на підтримку України. У цьому ж проекті засвітився гравець Solo, який, ймовірно, відмовився від російського паспорта і переїхав до Києва, щоб звідти звинувачувати нашу країну в «розв’язуванні війни».

Викликає подив той факт, що партнером команди виступає російський букмекер Pari, який раніше був помічений у порушенні закону «Про рекламу». Це не перший випадок нерозбірливості букмекерів у виборі ділових партнерів. У березні російську контору Winline двічі спіймали на співпраці з прокіївськими блогерами Ігорем SL4M Соповим та Іваном Демкіним. Якщо першого лише підозрюють у спонсоруванні ЗСУ, другий прямо заявив, що регулярно цим займається…. 

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.