Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Ігрова студія Cyberia Limited, яка отримала грант на 264 мільйонів рублів на розробку гри «Смута» (про Смутні часи) зникла разом з грантом. Повідомляється, що наразі сайт розробника не працює, а групи в соціальних мережах не виходять на зв’язок.

Проте гендиректор Cyberia Limited Олексій Копцев вийшов на зв’язок зі ЗМІ і розповів, що ніхто нікуди не втікав і «…Наша команда у повному складі перебуває в Росії та розробляє гру».

Стверджується, що зараз проводиться ребрендинг, студія називатиметься Cyberia Nova: «Нашій попередній назві вже сім років, і вона не повною мірою відображає реалії сьогодення. Саме слово limited має на увазі деякі обмеження та ліміти. Цього ефекту ми вирішили позбутися».


Коментар Gameinside: Після створення «залізної завіси», яка стосується й ігрової індустрії, в Росії все частіше почали обговорювати створення власних патріотичних комп’ютерних ігор, та протидію західним проектам в яких «спотворюється» погляд на деякі історичні події. 

Легко припустити, що найближчим часом Росія буде активно вкладатися не лише у патріотичне кіно, а й у патріотичні комп’ютерні ігри, щоб виховувати у молодому поколінні «правильне» бачення того, що відбувається у світі. Таким чином керівництво Росії вкотре буде намагатися переписувати історію для зомбування власного населення. 

Читайте також про те, що кіберспортивний клуб самого Бекхема лише за пів року втратив близько 5 мільйонів доларів. Кіберспорт все ще залишається надзвичайно ризиковим відом бізнесу. 

Материалы по теме

Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на благодійний аукціон чемпіонську медаль з IEM в Гановері, проте є нюанс…

Багаторазовий чемпіон світу з CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко виставив на аукціон свою першу медаль з першого виграного ним Чемпіонату Світу. Зібрані гроші підуть на допомогу Україні. З нюансів, купити медаль нажаль можна тільки у форматі NFT.

Олександр Петрик проводить аукціони скінів з CS:GO де збирає гроші на допомогу ЗСУ. У черговому аукціоні розігрується ніж Woro2k

Ютубер та аналітик Олександр Петрик запустив черговий благодійний аукціон, на якому розіграє ніж з інвентаря відомого українського кіберспортсмена Woro2k. До цього Петрик вже успішно провів 14 аукціонів зі скінами на суму 28550 гривень та зібрав суму 167 500 гривень.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«

Віталій V1lat Волочай повідомив Valve, що більше ніколи не коментуватиме російською мовою. Розповідаємо, що може означати цей демарш

Хедлайнер Maincast Віталій V1lat Волочай повідомив у себе в телеграм, що надіслав Valve листа про те, що більше ніколи не буде коментувати Dota 2 російською мовою.   Я повідомив валв що більше не буду коментувати доту і взагалі будь-що російською мовою. З січня цього не робив, і не збирають повертатись, воно мені не треба. Наше ком‘юніті