Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Как сообщают разработчики из студии Brightrock Games, в скором времени в Steam добавят возможность рассчитываться украинской гривной. Кроме гривны, оплачивать услуги можно будет ещё десятью национальными валютами.

8551496c2_932x460

Появление гривны и ещё десяти национальных валют появятся на игровой платформе благодаря расширению списка доступных валют для оплаты покупок. По словам Brightrock Games в их официальном блоге, 11 новых валют будут добавлены уже в ближайшее время. Таким образом уже на ближайшей распродаже, пользователи, в том числе из Украины, смогут значительно сэкономить средства, так как не придется переплачивать разницу курса при переводе цены за услугу в доллары.

Список новых национальных валют в Steam:

 • украинская гривна
 • вьетнамский донг
 • австралийский доллар
 • польский злотый
 • аргентинское песо
 • израильский шекель
 • казахское тенге
 • кувейтский динар
 • катарский риал
 • костариканский колон
 • уругвайское песо

Источник

Материалы по теме

Стало відомо, які видавці заробляють найбільше на Steam

Аналітичний сервіс Gamalytic опублікував рейтинг видавців, які найбільше заробили на платформі Steam. Очікувано перше місце посіли самі розробники Steam компанія Valve, їх сукупний дохід склав 8,6 мільярдів доларів. Загалом до списку видавців, які заробили понад мільярд доларів в Steam увійшло 9 компаній.

Сервіс Gamalytic розповів все про продажі ігор в Steam. Деякі цифри дивують і навіть шокують

Аналітичний сервіс Gamalytic розповів купу цікавих фактів про ігри у Steam. Цікаво, в на платформі продаються десятки тисяч ігор, але більша частина з них не заробила навіть 1 тисячу доларів. Водночас є ігри, які заробили мільярди.  Ключові моменти ринку ігор Steam: У Steam понад 71 тисяча ігор (станом на 2023 рік). Понад 50% усіх ігор

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.

Steam виповнилося 20 років. Колись платформу вважали злом і масово підписували петиції для її закриття

Найвідомішому у світі ігровому сервісу Steam виповнилося 20 років. Колись в еру ігор на CD запуск Steam виглядав чимось фантастичним і не маючим сенсу. Більше того користувачі ігор Valve свого часу образилися на компанію за спроби прив’язати їх до інтернету, бо тоді це здавалося цифровим рабством.