Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.

Робимо стислий виклад ключових висловлювань хедлайнера студії Maincast. Сподіваймося вам буде цікаво. 

У відповідь на запитання, чому Вілат не веде стрім російською і не намагається переконати росіян.

Ми вже пробували російською переконати, але ми не побачили жодної відповіді, від жодного російського гравця, жодного стрімера, жодного інфлюенсера. Всі вони язик в жопу запхнули і мовчать. Тому ми зрозуміли, що немає сенсу звертатись і спілкуватись з такими людьми, навіщо витрачати на них свій час? 

Про ставлення до київський клуб з CS:GO 

Я вболіваю за EC Kyiv і все у них буде ок, бо це наша повністю українська команда і це дуже велика рідкість, коли така команда з’являється. 

Про росіян в Maincast

На Мейнкасті працює кілька росіян, кілька розумних росіян, це Фланкі, це Факер, це Вітя Годхант. Це люди, які давно в Україні, які повністю підтримують Україну, підтримують ЗСУ, допомагають волонтерам. В чому проблема? PGG ми звільнили. Ми його звільнили за відсутність позиції щодо війни. Більше він з нами працювати не буде. 

Про позицію Dendi

Даня дуже допомагає, записував відео на мажор, нам допомагає, тому думаю що не може бути питань до його позиції. 

Про Артстайла

Ваня майже все, що заробив як гравець та пізніше тренер вклав у нерухомість у Харкові й більшість з цього зруйновано. Фактично на цій війні він втратив все, що було.

Про поїздку на TI 2022

Чи буду на інті цього року я не знаю.  Якщо Валве покличуть, то буду. Я буду спілкуватися з Валве, хочемо зробити українську трансляцію, тепер це залежить не від мене чи від Мейнкасту, а від Валв. Ми збираємо заявку і все для цього будемо робити. 

Про те, чи випустять талантів на TI 2022 з України

Чи випустять на з України не знаю, можливо до того часу зміняться якісь правила. 

Про те, чи вже окупаються українськомовні трансляції

Українські трансляції поки себе не окупають, але динаміка росту кількості підписників дають надію.

Про росіян в NAVI

Сподіваюся що будуть кікати залишки русні з NAVI. Я підтримую позицію, що росіян не має бути в наві але не карально.

Я багато спілкувався з Перфекто — це людина розумна, скажу так, на рахунок Електроніка я не знаю що сказати, я бачив його відео з Домагоєм, де вони дивилися футбол і де він кричав, що тому треба заборонити в’їзд до Росії. Пішов ти нахєр, я буду щасливий, якщо його звільнять. Але я не можу сказати, що не можна вболівати за NAVI, бо там грає два руських, я скажу що треба вболівати за Наві, бо там три українці.

Петрик сказав що вболівайте за Сімпла, Самбаянга за Біта, а я б уболівав за Наві, як за організацію. Я розумію, що там росіяни, розумію, що їх там купа в якихсь незрозумілих дисциплінах, але ну ми чули коментарі, я вірю в те, що з часом будуть зроблені заміни. Взяти й вигнати пів команди та не грати ніде, а кому від цього стане краще, нам з вами? Чи людям, які роботу втратять, які працюють там ссмниками? Кому буде краще? Нікому. Тому я підтримую Наві, коли вони роблять такі заміни як sdy, я щиро уболіваю за Вітю і дуже хотів, щоб Наві на Бласті перемогли. І я сподіваюся, що Наві скоро повністю оновляться. Я знаю позицію менеджменту наві, це патріоти України. Я сподіваюся, що вони з часом все зроблять так, як це треба зробити. 

Моя позиція більш поміркована, я знаю, що багато хто її не підтримує, але мені здається, що зараз розвалити все і вигнати працівників Наві, які обслуговують клуб чисто для того, щоб вигнати 12 росіян з 50 гравців мені здається це тільки в мінус для українського кіберспорту. Тому я так — за заміни, але за те, щоб робити це не сходу, а так щоб Наві залишались топ клубом. 

Про шанси NAVI поїхати на Мейджор

Якщо Наві відберуться на мейджор, то Міністерство молоді та спорту дасть їм дозвіл на виїзд з країни на час турніру — я в цьому впевнений на 100 відсотків.

Про те, чому ніхто не звільняв росіян після 2014 року

Чому тільки зараз почалося відсіювання росіян, а не з 2014 року? Тому, що всі не ідеальні, тому, що це було десь далеко. Поки ти сам не відчуєш ти не зрозумієш. 

Про фільм TrueSight про минулий TI

Про TrueSight. В мене немає відповіді коли він буде, але коли питання поставили Мірі, він сказав, що вони чекають, але Валве мають ще щось дозняти. Я думаю, що Валве хочуть щось дозняти за мотивами війни і я сподіваюся, що це не буде якась говноісторія про те, як росіяни та українці грають разом в доту. Я сподіваюся, що це буде історія про знищену Бучу, про пограбовану хату Яторо, про те, наскільки зараз важко українцям. Не знаю, чи про це будуть дознімання, але я на це сподіваюсь. 

Чому ESL показали відео з Dendi на Мейджорі (там він розповідав про війну в Україні)

ESL показали відео з Денді тому, що вони  нормальна європейська компанія, тому вони показали відео, де Денді говорить про війну прямим текстом, про російську агресію. 

Про те, за яких умов погодиться працювати російською мовою на TI

Я погоджуся коментувати російською на інті тільки якщо мені дадуть можливість там зі стадіону коментувати й українською. Ось на такий компроміс я готовий піти. Якщо Вальве погодяться привезти хоча б двох коментаторів українською мовою і дадуть можливість коментувати зі стадіону, тоді я готовий коментувати російською мовою. Це єдиний аргумент, який може мене вмовити, а так ні. 

Про популярність українськомовної трансляції Weplay (конкурента Maincast), яка зібрала на піку 33000 глядачів. Та чому Мейнкаст не робить тільки український стрім.

Це дуже круто. Але як вони один стрім ми не маємо права робити, тому що у нас російська мова в контракті, а українська мова це додаткова опція, як казахстанська та інші. Перейменовувати свій російськомовний канал на українськомовний ми вирішили, що це не правильно. Бо навіщо нам ці підписники? Якби ми взяли свій канал з CS:GO де 1 мільйон 300 тисяч підписників і туди кинула матч NAVI в фіналі Мейджора, звичайно там би було 100 тисяч глядачів, але ми вирішили, що це не правильний підхід. Бо на українських трансляціях ідея в тому, що тобі має бути комфортно. Там мають бути приємні люди та приємна атмосфера. На українських каналах у нас саме так і є.

Материалы по теме

Valve випустять Компендіум до TI на наступному тижні і розпродали майже всі квитки на The International

Valve оголосили, що продали більшість квитків на The International і залишилося лише близько 1 тисячі квитків на основну подію. Також розробники Доти розповіли деякі деталі щодо майбутнього турніру.

NAVI і Monte зіграють в одній групі на PGL Major Copenhagen 2024: European RMR, але є шанс, що NAVI доведеться грати закриті кваліфікації

0

Хоча до Мейджора в CS2 ще дуже далеко, проте на Ліквіпедії вже з’явилася попередня сітка Європейського RMR і вона дуже цікава. Річ у тім, що Monte і NAVI потрапили в одну групу і ми маємо всі шанси знову побачити українське дербі.

NAVI переграли всіх і інші фінальні результати в групі C на EPL

0

Стали відомі повні результати групи С на ESL Pro League S18. Переможцем групи без жодних проблем стали NAVI, які в матчі за перше місце впевнено переграли FaZe, завдяки чому розпочнуть виступ одразу з чвертьфіналу Play-off.

NAVI запустили лігу-хаб з VALORANT де розіграють призи від Logitech G

0

NAVI разом з Logitech G запустили хаб з VALORANT. Турнір у форматі ліги проходитиме не на якійсь платформі, а в Діскорді у форматі для соло-гравців.