Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Перший Чемпіонат Світу з VALORANT для жінок та трансгендерів Valorant Game Changers отримав навалу критичних коментарів у чаті твіча.

Обурення глядачів та масу трансофобських висловлювань можна було спостерігати під час матчу Cloud9 White проти G2 Gozen. 

Річ у тому, що за команду Cloud9 White грає гравець Боб «Bob» Тран, який є трансгендером, проте у чаті також лунали і сексистські коментарі на адресу гравчинь. 

Модератори Riot влаштували в чаті чистку хейтерів та закликали всіх повідомляти про сексистські та ненависницькі коментарі, щоб вжити відповідних заходів.

VCT 2022: Game Changers Championship є першим великим турніром з VALORANT серед жінок. У ньому також можуть брати участь трансгендери. 

У фінальній частині турніру на лані змагається 8 колективів, які розділять між собою рекордний призовий фонд у розмірі 500 тисяч доларів США. 

Нажаль, серед учасників немає українців, а європейський жіночий склад NAVI не зміг подолати сито відбіркових. 

Читайте також: З’явилося цікавие відео про другий сезон анімаційного серіалу Arcane

Материалы по теме

У VALORANT зміниться список офіційних турнірних карт

0

Riot Games оголосили про зміну мап пулу офіційних турнірних кар. Зміни наберуть чинності з виходом патчу 6.0, що має відбутися на початку січня.

Фанат створив точку копію Dust II для VALORANT — це перша кастомна карта для шутеру Riot

Dust II вважається найбільш класичною картою у Counter-Strike. В той час як Valve нещодавно прибрала її з основного маппулу, фанат портував карту у гру-конкурента CS:GO — тактичний шутер VALORANT.

Riot випустили патч 5.12 у якому суттєво переробили найпопулярнішого агента VALORANT. Всі зміни Chamber

Riot Games в черговому патчі з номером 5.12 вкотре пофіксили найпопулярнішого агента в грі Chamber. Поточний нерф можна вважати найбільшим, фактично він змінює всі без виключення скіли Чамбера.

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.