Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В інтернеті з’явився цікавий ролик з прогнозами на можливі сюжети другого сезону найкращого анімаційного серіалу по комп’ютерним іграм Arcane.

Прогнози частково базуються на стрімі одного з авторів серіалу та AMA сесії на Редіт.

Тож у другому сезоні, дата виходу якого все ще невідома, на глядачів, ймовірно, чекає велика війна, можливо з сусідніми регіонами, поява нових чемпіонів з LoL, а також сцени сексу, про які відкрито натякнула сценарист проекту Аманда Овертон. 

 

Нагадаємо, що перший сезон анімаційного серіалу по всесвіту League of Legends вийшов у 2021 році на стрімінговій платформі Netflix. Серіал зібрав найвищі оцінки аудиторії та цілу низку престижних міжнародних номінацій та премій. Пізніше творці серіалу зняли документальний фільм про його створення, з якого глядачі дізнаються, що проектом почали займатися ще кілька років тому а на наступний сезон, можливо, доведеться чекати не один рік. 

Читайте також: Riot запроваджує у VALORANT нову систему визначення токсичності. Токсиків буде автоматично виключати з голосового та текстового чату

Материалы по теме

Riot випустили патч 5.12 у якому суттєво переробили найпопулярнішого агента VALORANT. Всі зміни Chamber

Riot Games в черговому патчі з номером 5.12 вкотре пофіксили найпопулярнішого агента в грі Chamber. Поточний нерф можна вважати найбільшим, фактично він змінює всі без виключення скіли Чамбера.

Всупереч чуткам ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок продовжив контракт з клубом T1 ще на три роки

Після тижнів спекуляцій щодо його майбутнього головна ікона League of Legends Лі Faker Сан Хьок підписав контракт з клубом T1 — організацією, в якій він провів всю свою кар’єру на три наступні роки. Таким чином зірковий кореєць залишиться в корейській організації до кінця 2025 року.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Колишнього чемпіона світу засудили до 4 років в’язниці за продаж марихуани на Тайвані

Чемпіон другого Чемпіонату Світу з League of Legends Лау Toyz Вай Кін був засуджений до чотирьох років і двох місяців ув’язнення за торгівлю наркотиками, про що повідомило видання Yahoo News.