Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve додали у CS2 наліпки присвячені першому Мейджору в оновленому командному шутері. Через переробляння автографів гравців вперше це сталося не до, а через кілька днів після початку турніру.

Кожен вид стікерів має чотири варіанти: паперовий, голографічний, золотий і гліттер. 50% виручки від командних і персональних стікерів отримають відповідно гравці і клуби, іншу половину покладе собі в карман Valve. 

Загальна сума виторгу за стікери може нараховувати десятки мільйонів доларів США. Так повідомлялося, що після Мейджору в Парижі команди заробили понад 100 мільйонів доларів. 

Пізній запуск стікерів може сприяти значному зменшенню цієї суми, враховуючи те, що 8 команд залишили турнір ще до того, як наліпки надійшли у продаж. 

Материалы по теме

Трансляції кількома мовами встановили історичні рекорди на PGL Major Copenhagen 2024

На Мейджорі з CS2 в Копенгагені рекорди переглядів встановила не лише Українська мова, а і трансляції турецькою, румунською та іншими мовами.

NAVI випустили відео про свою перемогу на Мейджорі

0

NAVI випустили влог про свій шлях у Play-off Мейджора до моменту перемоги на історичному турнірі. Дивимося як відбувалася ця легендарна подія очами команди.

ВІДЕО! 10 найкращих хайлайтів PGL Major Copenhagen 2024

0

HLTV опублікували відео десяти найкращих моментів першого в історії Мейджора з Counter-Strike 2. Звісно, чи зібрані в відео самі найкращі моменти – це справа смаку, проте це дійсно красиво.

NAVI здобули історичну перемогу на першому Чемпіонаті світу з Counter-Strike 2 – PGL Major Copenhagen 2024

NAVI феноменально перемагають FaZe Clan. Їм не потрібні росіяни в складі, їм не потрібен s1mple, вони грають в стилі NAVI 2010, які ледь виходили з групи, щоб потім продемонструвати фантастичну гру і зробити неможливе.