Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

VALVE  повідомили, що, попри критику ком’юніті щодо бездіяльності, все ж такі не просто так їдять свій хліб. На офіційній сторінці компанії з’явився допис про довічне блокування 40 тисяч акаунтів читерів.

Судячи з тексту в якому VALVE кажуть про «останні тижні», стає зрозумілим, що компанія звернула увагу на проблему саме під тиском спільноти Dota 2, тож в черговий раз стає зрозумілим, що найкращим методом впливу на VALVE є тиск через оприлюднення інформації щодо проблем і висміювання бездіяльності розробника гри. 

Сьогодні ми назавжди заблокували понад 40 000 акаунтів, які впродовж кількох останніх тижнів використовували стороннє програмне забезпечення для чітерства в Dota. Ці програми знаходили доступ до інформації, яка використовувалася клієнтом Dota внутрішньо й була невидимою під час звичайного ігрового процесу, що давало чітеру нечесну перевагу.

Хоча нашим пріоритетом було виправлення проблем, які зробили чіти можливими, ми також вирішили прибрати цих нечесних гравців із середовища Dota.

Тож ми випустили патч одразу, як зрозуміли, які методи використовують ці чіти. Цей патч створив «приманку»: набір даних в ігровому клієнті, які не можна отримати у звичайному ігровому процесі, але які

можна було

прочитати, скориставшись вразливістю. Кожен із заблокованих сьогодні акаунтів зчитував інформацію з цієї «таємної» зони в клієнті, що дало нам тверду впевненість у тому, що кожне блокування є заслуженим.

Поширеність цієї родини чітів зробила сьогоднішню хвилю блокувань такою великою, але це лише частина нашої безперервної кампанії проти чітерства. Зазвичай боротьба проти чітерів і розробників чітів непомітна, але цю ситуацію ми навели як приклад, щоби повністю прояснити нашу позицію: якщо ви граєте зі стороннім програмним забезпеченням, яке зчитує інформацію з клієнта Dota, то ваш акаунт може бути заблокований у грі назавжди. Це стосується і професійних гравців, які будуть заблоковані на всіх змагальних подіях Valve.

Dota — це гра, якою найкраще насолоджуватися в чесному середовищі, де перемоги здобуваються навичками та наполегливістю. Ми розуміємо, що деякі гравці продовжать шукати й використовувати нові вразливості, щоб отримати нечесну перевагу над іншими гравцями. Та, як і раніше, ми продовжуватимемо виявляти й усувати ці вразливості, а також довічно блокувати користувачів-чітерів.

Наостанок ми б хотіли подякувати всім, хто витратив свій час та сили задля допомоги нам у розв’язанні цієї проблеми: тим, хто скаржився на підозрілу поведінку гравця в грі, і тим, хто переглядав справи Трибуналу, в яких спостерігалася така поведінка. Дякуємо, що допомагаєте зробити Dota кращою для всіх.

 

Материалы по теме

Всі зміни, які на нас очікують в Counter-Strike 2

VALVE запустили окремий розділ сайту, присвячений Counter-Strike 2. На ньому є українськомовна версія, розповідається про нові можливості гри і анонсовано закрите тестування для обраних гравців.

VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2

0

Стало відомо, що VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2. Фактично це означає, що компанія дійсно планує випустити другу частину Counter-Strike, проте не можна бути впевненим на 100 відсотків у тому, що це буде той самий CS:GO переведений на рушій Source 2.

Стало відомо, скільки заробляють розробники карт в CS:GO

В файлах CS:GO датамайнери знайшли відмітку про суми, які Valve заплатили розробникам за карти Anubis, Ancient та Tuscan. Судячи з зазначених у файлах сум, незалежні розробники отримали по 150 000 доларів за карту.

Vavle забанила 45 професійних гравців за нечесну гру в тому числі підставні матчі. Серед забанених всі гравці Knights

Valve повідомила про дискваліфікацію 45 гравців переважно з Китаю та Малайзії з формулюванням «за нечесну гру». Приблизно половина фігурантів отримали дискваліфікацію на 1-2 роки, інша половина отримала довічну дискваліфікацію в тому числі гравці команди Knights, які ще нещодавно брали участь у Мейджорі та грали на ТІР-1 сцені.