Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

VALVE  повідомили, що, попри критику ком’юніті щодо бездіяльності, все ж такі не просто так їдять свій хліб. На офіційній сторінці компанії з’явився допис про довічне блокування 40 тисяч акаунтів читерів.

Судячи з тексту в якому VALVE кажуть про “останні тижні”, стає зрозумілим, що компанія звернула увагу на проблему саме під тиском спільноти Dota 2, тож в черговий раз стає зрозумілим, що найкращим методом впливу на VALVE є тиск через оприлюднення інформації щодо проблем і висміювання бездіяльності розробника гри. 

Сьогодні ми назавжди заблокували понад 40 000 акаунтів, які впродовж кількох останніх тижнів використовували стороннє програмне забезпечення для чітерства в Dota. Ці програми знаходили доступ до інформації, яка використовувалася клієнтом Dota внутрішньо й була невидимою під час звичайного ігрового процесу, що давало чітеру нечесну перевагу.

Хоча нашим пріоритетом було виправлення проблем, які зробили чіти можливими, ми також вирішили прибрати цих нечесних гравців із середовища Dota.

Тож ми випустили патч одразу, як зрозуміли, які методи використовують ці чіти. Цей патч створив «приманку»: набір даних в ігровому клієнті, які не можна отримати у звичайному ігровому процесі, але які

можна було

прочитати, скориставшись вразливістю. Кожен із заблокованих сьогодні акаунтів зчитував інформацію з цієї «таємної» зони в клієнті, що дало нам тверду впевненість у тому, що кожне блокування є заслуженим.

Поширеність цієї родини чітів зробила сьогоднішню хвилю блокувань такою великою, але це лише частина нашої безперервної кампанії проти чітерства. Зазвичай боротьба проти чітерів і розробників чітів непомітна, але цю ситуацію ми навели як приклад, щоби повністю прояснити нашу позицію: якщо ви граєте зі стороннім програмним забезпеченням, яке зчитує інформацію з клієнта Dota, то ваш акаунт може бути заблокований у грі назавжди. Це стосується і професійних гравців, які будуть заблоковані на всіх змагальних подіях Valve.

Dota — це гра, якою найкраще насолоджуватися в чесному середовищі, де перемоги здобуваються навичками та наполегливістю. Ми розуміємо, що деякі гравці продовжать шукати й використовувати нові вразливості, щоб отримати нечесну перевагу над іншими гравцями. Та, як і раніше, ми продовжуватимемо виявляти й усувати ці вразливості, а також довічно блокувати користувачів-чітерів.

Наостанок ми б хотіли подякувати всім, хто витратив свій час та сили задля допомоги нам у розв’язанні цієї проблеми: тим, хто скаржився на підозрілу поведінку гравця в грі, і тим, хто переглядав справи Трибуналу, в яких спостерігалася така поведінка. Дякуємо, що допомагаєте зробити Dota кращою для всіх.

 

Материалы по теме

Valve запросили шість команд на The International і оголосили розклад і інвайти на регіональні відбіркові

Valve оголосили шість команд, які отримали прямі запрошення на цьогорічний The International. Прямі інвайти отримали Team Spirit, Xtreme Gaming, Team Falcons, Team Liquid, Gaimin Gladiators і росіяни BetBoom Team.

Відео скилів всіх персонажів Deadlock – нової гри віl Valve

0

В мережу витекла чергова порція відео нової неанонсованої гри від Valve Deadlock. Загалом у витоці нараховувалося аж 94 відео з демонстрацією скилів героїв, меню гри, музичних тем тощо.

В Dota 2 вийшло оновлення 7.36, яке вносить глобальні зміни в механіку гри

0

В Dota 2 вийшов ключовий патч за версією 7.36, який вносить в гру настільки глобальні зміни, що вони вплинуть на всі ключові аспекти МОБА від Valve.

Відео геймплею Deadlock. Нова гра від Valve може вийти у 2025 році

0

В мережі з’являється все більше відео геймплею нової гри від Valve під кодовою назвою Deadlock. Поки гра виглядає дуже сирою і дуже нагадує даунгрейднутий Overwatch.