Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

PGL та Valve оголосили про старт щорічного конкурсу косплею на The International 11. Як завжди найкращі виграють цінні призи та зможуть побувати на The International.

Реєстрація учасників триватиме до 1 жовтня. Для участі потрібно приїхати з костюмом до Сингапуру, причому мати білет на TI не потрібно. Подія, де визначатимуть тих, хто вийде у фінал, відбудеться 27 жовтня. Фіналісти отримають по 500 доларів та по 2 квитки на фінали The International, а переможець конкурсу отримає 15 000 доларів. 

Зареєструватися на подію можна за цим посиланням. 

Читайте також про те як проходять кваліфікації на The International 11.

Материалы по теме

Royal Never Give Up оголосила новий склад з Dota 2

Китайський кіберспортивний клуб Royal Never Give Up оголосив оновлений склад з Dota 2 до сезону Dota Pro Circuit 2023. Інформація про це з’явилася на офіційному сайті реєстрації команд від Valve.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

З’ясувалася ймовірна причина, чому Valve прибрали Dust 2 зі списку офіційних турнірних карт

Схоже з’ясувалася причина, чому Valve викинули зі списку офіційних турнірних карт саме Dust 2, а не Mirage або якусь іншу карту. 

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.