Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve випустили другу частину Battle Pass, яка, за обіцянками компанії, буде діяти довго після закінчення The International 11.

Бойову перепустку можна придбати, або отримати безплатно, завдяки сумці сувенірів, проте за нові рівні все одно доведеться платити. Головною фішкою перепустки є те, що з другої частини заробляє тільки Valve, а учасники TI з цього вже нічого не отримують.

Таким чином збори у призовий TI завершилися на відмітці у $18 930 775 що трохи більше, ніж було зібрано у 2015 році, але значно менше, ніж було зібрано у наступні роки.

У другій частині Battle Pass на гравців чекають: 

Персона на Crystal Maiden у вигляді вовчиці!

Скарбниця з новими іморталками 

Diretide

Нові кепкування 

Також в другій частині Battle Pass чекають нові екрани завантаження, нові текстури та інше. Детальніше про це дізнавайтеся на сторінці гри. 

Читайте також: Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Материалы по теме

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

З’ясувалася ймовірна причина, чому Valve прибрали Dust 2 зі списку офіційних турнірних карт

Схоже з’ясувалася причина, чому Valve викинули зі списку офіційних турнірних карт саме Dust 2, а не Mirage або якусь іншу карту. 

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.

Vavle оголосили правила на новий сезон DPC. На нас чекає кілька цікавих змін

Valve оновили правила майбутнього сезону DPC на 2022-2023 роки. Серед уточнень не забули і про правила скруглення балів, через які минулого сезону команда Virtus.pro не змогла потрапити на TI11.