Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve продемонстрували нову систему закупівлі зброї, запозичену у Valorant. Так тепер гравці зможуть продати назад зброю, якщо помилилися з вибором.

Хоча це ще не анонсовано, але ймовірно в гру додадуть і іншу важливу фішку з Valorant, коли замість дропу ви просто можете купити тіммейту зброю по його запросу прямо із меню. 

 

Також перед початком матчу гравець буде обирати 15 видів зброї, які зможе купувати протягом гри. Можна буде обрати по п’ять видів у трьох категоріях. 

 

Материалы по теме

Півфінали LEGION CUP 2023 і пряма трансляція матчів розпочнуться сьогодні о 18.00

Сьогодні о 18.00 розпочнуться півфінали LEGION CUP 2023 в дисципліні VALORANT. Чотири команди зіграють у Play-off за право змагатися в фіналі турніру і розділити призовий фонд в 100 тисяч гривень.

Valve випустять Компендіум до TI на наступному тижні і розпродали майже всі квитки на The International

Valve оголосили, що продали більшість квитків на The International і залишилося лише близько 1 тисячі квитків на основну подію. Також розробники Доти розповіли деякі деталі щодо майбутнього турніру.

В інтернеті з’явився сайт з якісними відеогайдами по розкидкам гранат у CS2

0

В інтернеті з’явився цікавий ресурс, де ви можете переглянути і вивчити всі відомі на цей час гранати у CS2. На сайті ви можете обрати карту, яка вас цікавить, та тим гранат. На карті будуть позначені всі точки куди і звідки можна покласти цю гранату.

Сервіс Gamalitic підрахував, скільки мільярдів доларів Valve заробили на CS:GO

Аналітичний портал Gamalitic підрахував, скільки Valve заробили на Counter-Strike: Global Offensive. Методика підрахунку не надто прозора, тож ці цифри складно перевірити, проте від цього вони не стають менш цікавими.