Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Видавець PlayerUnknown’s Battlegrounds Krafton, Inc. повідомив, що отримав 405,7 мільйона доларів за перший квартал 2022 року. Сума була рекордно високою та зросла на 17,8% у порівнянні з попереднім кварталом і на 13,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

При цьому компанія отримала 190,2 мільйона доларів чистого прибутку, що свідчить про те, що принаймні для PUBG хороші часи під час пандемії продовжуються.

За словами Krafton, різке зростання в першому кварталі значною мірою було пов’язано зі зниженням операційних витрат і відсутністю витрат на виплати дивідендів за акції у 2021 році. Крім того, IP Player Unknown’s Battleground (PUBG) показав зростання на окремих ігрових платформах і отримав віддачу від гравців після переходу PUBG на формат free2play в січні 2022 року. Кількість щомісячних активних користувачів зросла майже втричі в порівнянні з 4 кварталом 2021 року.

Прибутки Krafton за 1 квартал 2022 року

Дохід: 405,7 млн ​​доларів США (+17,8% за квартал)
Операційний прибуток: 241,9 млн доларів США (+628% QQ)
Чистий прибуток: 190,2 мільйона доларів США
Станом на січень PUBG залишалася третьою за популярністю грою на платформі відеоігор Steam корпорації Valve.

У майбутньому Krafton збирається випустити нові ігри, поки відомі наступні кодові назви «Project M» і The Callisto Protocol, ігри мають вийти вже цього року. 

Материалы по теме

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

Збірну Росії не запросили на престижний Кубок Націй з PUBG. Вони були переможцями минулого кубку, який відбувся у 2019 році

Збірну Росії не запросили на PUBG Nations Cup 2022. При цьому саме Росія є переможцем минулого Кубку Націй.

Virtus.pro заборонили грати під своєю назвою в PUBG

0

Пропутінська команда Virtus.pro яка є складовою частиною холдингу товариша Путіна Алішера Усманова, втрачає свій склад в дисципліні PUBG на ПК.