Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Видавець PlayerUnknown’s Battlegrounds Krafton, Inc. повідомив, що отримав 405,7 мільйона доларів за перший квартал 2022 року. Сума була рекордно високою та зросла на 17,8% у порівнянні з попереднім кварталом і на 13,5% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

При цьому компанія отримала 190,2 мільйона доларів чистого прибутку, що свідчить про те, що принаймні для PUBG хороші часи під час пандемії продовжуються.

За словами Krafton, різке зростання в першому кварталі значною мірою було пов’язано зі зниженням операційних витрат і відсутністю витрат на виплати дивідендів за акції у 2021 році. Крім того, IP Player Unknown’s Battleground (PUBG) показав зростання на окремих ігрових платформах і отримав віддачу від гравців після переходу PUBG на формат free2play в січні 2022 року. Кількість щомісячних активних користувачів зросла майже втричі в порівнянні з 4 кварталом 2021 року.

Прибутки Krafton за 1 квартал 2022 року

Дохід: 405,7 млн ​​доларів США (+17,8% за квартал)
Операційний прибуток: 241,9 млн доларів США (+628% QQ)
Чистий прибуток: 190,2 мільйона доларів США
Станом на січень PUBG залишалася третьою за популярністю грою на платформі відеоігор Steam корпорації Valve.

У майбутньому Krafton збирається випустити нові ігри, поки відомі наступні кодові назви «Project M» і The Callisto Protocol, ігри мають вийти вже цього року. 

Материалы по теме

Збірна Південної Кореї тріумфувала на Чемпіонаті Світу з PUBG серед націй

0

У PUBG відбувся третій чемпіонат світу серед націй на якому було розіграно 710 тисяч доларів. В змаганнях брали участь представники 16 країн — по чотири від чотирьох великих регіонів.

Колаборація з росіянами принесла українцям 180 тисяч доларів і срібло на турнірі Gamers8 з PUBG

В рамках фестивалю Gamers8 в Саудівській Аравії визначилися переможці турніру з PUBG, на якому було розіграно 2 мільйона доларів США.

Збірна України з PUBG Mobile стала найкращою в Європі, вигравши відбіркові на Чемпіонат світу IESF

Збірна України показує просто неймовірні результати. Команда в дисципліні PUBG Mobile перемогла на європейських відбіркових і виборола місце у фінальній частині Чемпіонату світу IESF, який відбудеться восени в Румунії.

В PUBG анонсували перші командні скіни, серед них є і скіни NAVI

0

В гру PUBG додали першу партію скінів кіберспортивних команд-партнерів, до четвірки потрапили і NAVI. Загалом були додані скіни Natus Vincere, Petrichor Road, 17 Gaming, та FaZe Clan.