Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В мережі з’явилося цікаве біографічне відео про Віктора sdy Оруджева. У 20-ти хвилинному ролику на каналі GoodGameGentlemen розповідається про кар’єру гравця від трьох років, коли він вперше сів пограти в CS 1.5 і до моменту, коли його шляхи і шляхи клубу Monte розійшлися.

Відео традиційно  для GoodGameGentlemen зроблено на найвищому рівні, тож рекомендуємо, як і батько sdy, який у себе на фейсбуці сказав коротко: “Дуже правдиво і без зайвого історія Віті”!!!

 

Материалы по теме

ESL Challenger at DreamHack Summer 2024 – результати турніру за 100 тисяч доларів

0

Перемогою Complexity завершився ESL Challenger at DreamHack Summer 2024, який проходив цими вихідними в Швеції. З цікавого в турнірі брала участь нова команда Віктора sdy Оруджева ENCE, яка легко виграла свою групу, проте розгромно програла в першому ж турі Falcons.

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського складу клубу ENCE

Віктор sdy Оруджев приєднався до європейського клубу ENCE. Український гравець, який кілька місяців тому несподівано пішов з Monte, нарешті знайшов нову команду і зможе продовжити грати на найвищому рівні.

sdy пожалівся, що не може знайти команду через проблеми з виїздом за кордон і бажання клубів мати в складі росіян

Віктор sdy Оруджев поділився, що поки не може знайти нову команду, бо всі команди хочуть, щоб він мав стабільну можливість виїжджати на турніри за кордон. Також команди прагнуть, щоб він грав у складі з росіянами.