Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

NAVI виклали інтерв’ю з психологом команди Урсулою «Xirreth» Клімчак! Як завжди основні субтитри і анотації у відео російською мовою, нажаль NAVI ніяк не може розірвати свою пуповину з російською аудиторією, хоч і дуже намагається повернути повагу української. 

Комічність ситуації полягає в тому, що команда абсолютно безідейно вилетіла з IEM Katowice 2024 і на наступний день виходить відео з психологинею команди, ака мала налаштувати її на перемогу.

Ображені фанати NAVI в коментарях до інтерв’ю глядачі слушно відмітили, що вихід відео після такої поразки недоречне, а Зонік виявився кращим психологом і краще б найняли його, а не Урсулу. 

 

Материалы по теме

NAVI підписали новий склад з Brawl Stars. В анонсі не обійшлося без росіянина і японської школярки

0

NAVI підписали новий склад з мобільної дисципліни Brawl Stars. До складу увійшли три зіркові гравці з Японії — Achapi, Levi та I see. В попередньому складі українського клубу тривалий час грали росіяни, але нещодавно той склад було розпущено.

NAVI всуху програли Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор

0

NAVI всуху програли у принциповому матчі проти Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор в Копенгагені. Український клуб виборов по 9 раундів на кожній з двох зіграних карт, проте не зміг впоратися з росіянами.

Вперше в історії Spirit піднялися на третє місце в рейтингу HLTV. Актуальний український рейтинг

0

Після оновлення світового рейтингу за версією HLTV російська команда Team Spirit зробила стрибок угору і вперше у своїй історії піднялася на третю сходинку.

s1mple спростував чутки про можливість його воз’єднання з росіянами – колишніми гравцями NAVI в команді Cloud9

Олександр s1mple Костилєв, відвідавши фінальний день IEM Katowice 2024 дав коротке інтерв’ю де спростував чутки про його перехід до російського колективу Cloud9.