Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відома ведуча WePlay Esports Олеся Olesami Денисенко припинила роботу в компанії. Судячи з тону посту у її твіттері можна припустити, що її було звільнено. Раніше ходили чутки про те, що у WePlay проводиться оптимізація персоналу, а всіх громадян Росії у тому числі російськомовних коментаторів звільнено, схоже дійшла черга і до українців.

Хлопці та дівчата, хочу сказати вам велике дякую за підтримку і тепло яке ви мені дарували. Мені було досить важко працювати фінальну стадію WePlay Academy League, адже це останній турнір для мене під крилом компанії. Я змушена знову шукати роботу в цей непростий час.

На жаль очевидно, що війна дуже боляче вдарить по українському кіберспорту. Всі кіберспортивні компанії України або призупинили роботу, або оптимізують кількість персоналу з огляду на відсутність спонсорів та втрату російського ринку. Найскладніші часи ще попереду. 

Побажаємо Olesami скоріше знайти цікаву та прибуткову роботу. 

Читайте також про велике та цікаве інтерв’ю з чемпіоном інта Олександром Дешкевичем. 

Материалы по теме

WePlay Esports адаптуються до війни. Компанія призупиняє роботу своєї турнірної платформи

Українська студія трансляцій і турнірний оператор WePlay Esports повідомив про призупинення діяльності своєї турнірної платформи WePlay Compet. 

WePlay Esports оголосила список талантів, які висвітлюватимуть BLAST Fall Showdown українською мовою

WePlay Esports відповідатиме за офіційну українськомовну трансляцію турніру BLAST Fall Showdown. Чемпіонат розпочнеться 19 та триватиме до 23 жовтня.  16 команд змагатимуться за 135 000 доларів США та два слоти у фінальний турнір року.

Анонсовано Weplay Academy League Season 6. Ліга розпочнеться 10 жовтня

Weplay Esports анонсували шостий сезон своєї академічної ліги Weplay Academy League.

Результати WePlay x Valorant UA Community Battle

Завершився великий український турнір з VALORANT, який було організовано компанією WePlay Esports та ком’юніті ValorantUA. В турнірі взяли участь десятки колективів, а матчі проходили упродовж трьох ігрових днів у форматі Double Elimination.