Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відома ведуча WePlay Esports Олеся Olesami Денисенко припинила роботу в компанії. Судячи з тону посту у її твіттері можна припустити, що її було звільнено. Раніше ходили чутки про те, що у WePlay проводиться оптимізація персоналу, а всіх громадян Росії у тому числі російськомовних коментаторів звільнено, схоже дійшла черга і до українців.

Хлопці та дівчата, хочу сказати вам велике дякую за підтримку і тепло яке ви мені дарували. Мені було досить важко працювати фінальну стадію WePlay Academy League, адже це останній турнір для мене під крилом компанії. Я змушена знову шукати роботу в цей непростий час.

На жаль очевидно, що війна дуже боляче вдарить по українському кіберспорту. Всі кіберспортивні компанії України або призупинили роботу, або оптимізують кількість персоналу з огляду на відсутність спонсорів та втрату російського ринку. Найскладніші часи ще попереду. 

Побажаємо Olesami скоріше знайти цікаву та прибуткову роботу. 

Читайте також про велике та цікаве інтерв’ю з чемпіоном інта Олександром Дешкевичем. 

Материалы по теме

Weplay Esports анонсували п’ятий сезон ліги академій з CS:GO — WePlay Academy League Season 5

Weplay Esports анонсували п’ятий сезон своєї академічної ліги з кіберспорту з дисципліни Counter-Strike: Global Offensive.  Турнір пройде онлайн з 25 липня по 14 серпня 2022 року. На змаганні будуть представлені колективи від 14 провідних кіберспортивних організацій.

Weplay Esport отримав престижну премію Davos Communications Awards 2022 за турнір WePlay AniMajor

Українська компанія Weplay Esports отримала престижну премію Davos Communications Awards 2022. Weplay нагороджено у категорії In-house Team of the Year. Проект, який нагороджено — це WePlay AniMajor.

MOUZ NXT вчетверте виграли WePlay Academy League і за призовими стали успішнішими за основний склад MOUZ

Четвертою поспіль перемогою MOUZ NXT завершився четвертий сезон WePlay Academy League. Судячи з результатів, вже давно можна перейменовувати лігу на WePlay MOUZ NXT League, бо жодна команда не може скласти жодної конкуренції академці MOUZ, яка начебто не грає на професійному рівні, а виграє грошей більше, ніж основна команда завдяки призовим від WePlay.