Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська студія трансляцій і турнірний оператор WePlay Esports повідомив про призупинення діяльності своєї турнірної платформи WePlay Compet. 

WePlay давно розробляла і намагалася розвивати свою платформу для проведення кіберспортивних змагань, більш того у жовтні 2021 року вона придбала конкуруючу платформу GG.ua та об’єднала два проекти. 

На WePlay Compet можна було змагатися у 11 дисциплін. Платформа тривалий час намагалася складати конкуренцію FaceIT та іншим потужним конкурентам, проте її головним мінусом була нестабільність та відсутність високоякісного античіта для CS:GO. 

WePlay регулярно проводили безліч дрібних турнірів по різноманітним іграм, допомагаючи розвитку кіберспорту в Україні. 

Привіт WePlay Compete community!

Ми сподівалися, що це повідомлення ніколи не буде написано, але ось ми тут.

Майже 4 роки ми пристрасно створювали турнірну платформу, яка мала стати одночасно входом до кіберспорту для початківців, місцем для вдосконалення та прогресу для досвідченої аудиторії, дружньою спільнотою та загалом чудовим досвідом кіберспорту.

Для нас велика честь, що під час нашої подорожі сотні тисяч гравців у всьому світі брали участь у WePlay Compete — для одних це був короткий досвід під час однієї з наших головних подій, для інших він став постійним місцем для отримання цього солодкого змагального кіберспортивного досвіду.

На жаль, через низку обставин, не останньою серед яких є нинішня війна в Україні, ми змушені закрити платформу на невідомий термін.

WePlay Compete стане недоступною цього понеділка, 31 жовтня 2022 р. Всі призи, що залишилися, повинні бути роздані і затребувані до цієї дати.

Це була дивовижна подорож, і ми безмежно вдячні всім, хто пережив її разом з нами.

Дякую. І ми сподіваємось побачити вас знову… колись.

Коментар Gameinisde: Нажаль, через війну, кіберспорт в Україні знаходиться у стані коми та всі компанії, що успішно працювали на ринку, зараз знаходяться на межі виживання і змушені скорочувати збиткові й найменш перспективні проекти. 

Сподіваємося WePlay ще зможе відродити свій проект після перемоги України. 

Материалы по теме

Після невдалого виступу NAVI на Мейджорі в Ріо b1t встановив кілька цікавих досягнень

Не дивлячись на невдалий виступ на Мейджорі в Ріо український гравець NAVI Валерій b1t Ваховський встановив три досягнення.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум