Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Українська студія трансляцій і турнірний оператор WePlay Esports повідомив про призупинення діяльності своєї турнірної платформи WePlay Compet. 

WePlay давно розробляла і намагалася розвивати свою платформу для проведення кіберспортивних змагань, більш того у жовтні 2021 року вона придбала конкуруючу платформу GG.ua та об’єднала два проекти. 

На WePlay Compet можна було змагатися у 11 дисциплін. Платформа тривалий час намагалася складати конкуренцію FaceIT та іншим потужним конкурентам, проте її головним мінусом була нестабільність та відсутність високоякісного античіта для CS:GO. 

WePlay регулярно проводили безліч дрібних турнірів по різноманітним іграм, допомагаючи розвитку кіберспорту в Україні. 

Привіт WePlay Compete community!

Ми сподівалися, що це повідомлення ніколи не буде написано, але ось ми тут.

Майже 4 роки ми пристрасно створювали турнірну платформу, яка мала стати одночасно входом до кіберспорту для початківців, місцем для вдосконалення та прогресу для досвідченої аудиторії, дружньою спільнотою та загалом чудовим досвідом кіберспорту.

Для нас велика честь, що під час нашої подорожі сотні тисяч гравців у всьому світі брали участь у WePlay Compete — для одних це був короткий досвід під час однієї з наших головних подій, для інших він став постійним місцем для отримання цього солодкого змагального кіберспортивного досвіду.

На жаль, через низку обставин, не останньою серед яких є нинішня війна в Україні, ми змушені закрити платформу на невідомий термін.

WePlay Compete стане недоступною цього понеділка, 31 жовтня 2022 р. Всі призи, що залишилися, повинні бути роздані і затребувані до цієї дати.

Це була дивовижна подорож, і ми безмежно вдячні всім, хто пережив її разом з нами.

Дякую. І ми сподіваємось побачити вас знову… колись.

Коментар Gameinisde: Нажаль, через війну, кіберспорт в Україні знаходиться у стані коми та всі компанії, що успішно працювали на ринку, зараз знаходяться на межі виживання і змушені скорочувати збиткові й найменш перспективні проекти. 

Сподіваємося WePlay ще зможе відродити свій проект після перемоги України. 

Материалы по теме

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.