Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команди путінських олігархів Virtus.pro та Gambit представили свої нові логотипи, під якими будуть грати на мейджорі. 

Раніше організатор бельгійського Мейджора компанія PGL заборонила цим, пов’язаним з російською владою командам, брати участь у турнірі під своїми назвами та зі своїми логотипами.

Смішно та принизливо, що навіть у своїх соціальних мережах VP почали використовувати нове лого. 

Лого команди Players (Gambit)

Лого команди Outsiders (Virtus.pro)

Коментар Gameinside: Цікаво спостерігати, наскільки мало залишилося честі та гідності у російських команд. За 50 днів війни, та вбивства Українського народу, вони не змогли зробити ні однієї антивоєнної заяви, але без проблем ідуть на приниження і беруть участь у турнірах під чужою назвою та з чужим логотипом.

Більш того організації не мають самоповаги настільки, що навіть постять у свої соціальні мережі пости з новим логотипом команди, яка офіційно не має до них відношення. 

Материалы по теме

Movistar Riders перемогли російську команду Outsiders та стали чемпіонами ESL Challenger Valencsa 2022, заробивши 50 тисяч доларів

0

Команда Movistar Riders  стала тріумфатором турніру ESL Challenger Valencsa 2022. У фіналі іспанці перемогли російську п’ятірку Outsiders (Virtus.pro), та заробили 50 тисяч доларів.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.

Virtus.pro нарешті зможуть виступати під власною назвою, правда для цього довелося найняти новий склад по грі, яка належить їх же власнику

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.