Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Організатор RMR та Мейджору компанія PGL оголосила своє рішення щодо участі російських команд у найближчих ключових змаганнях з CS:GO.

Іграшки олігархів команди Virtus.pro та Gambit не зможуть брати участь у турнірах. Проте європейці не забороняють грати гравцям окремо від команд під нейтральною назвою та у нейтральній формі.

Такий формат допуску ми вже бачили на ESL PRO League.

Схоже професійний російський кіберпорт остаточно добіг кінця.

«Вторгнення Росії в суверенну Україну, що наразі триває, спричинило величезні людські страждання та біль. Ми всі сподіваємося на мирне завершення війни та мінімізацію подальших жертв і трагедій.

З огляду на нинішню жахливу ситуацію, ми вирішили, що особи та організації, пов’язані з російським урядом, не будуть представлені на майбутніх матчах RMR і PGL Antwerp Major.

Тому, за теперішнім часом, ми заборонимо Virtus.pro та Gambit Esports брати участь у RMR та майбутніх PGL Antwerp Major. Проте ми дозволимо гравцям, які зараз пов’язані з Virtus.pro та Gambit Esport, грати під нейтральними іменами та футболками, оскільки визнаємо, що гравці не причетні до ситуації.

Наші серця з тими, хто постраждав від війни. Ми будемо стежити за розвитком ситуації та будемо прозорими як для громадськості, так і для учасників наших турнірів, якщо знадобляться подальші дії.» — заявили у PGL

Нагадаємо, що раніше гравці Гамбіт заявляли, що на мажорі вони будуть грати під власною назвою.

За нашою інформацією, саме керівництво NAVI доклало максимум зусиль для того, щоб донести до Valve та PGL інформацію про події в Україні, та доклало максимальних зусиль, щоб команди олігархів не могли змагатись під своїми прапорами, назвами та у командній формі.

Материалы по теме

Збірна України з CS:GO легко подолала суперників у груповій стадії та вийшта у Play-off Чемпіонату Європи 2022

Збірна України, яка складається з гравців колишньої команди Akuma, без проблем подолала суперників у груповій стадії Чемпіонату Європи 2022 з CS:GO та вийшла у чвертьфінал Play-off турніру, де зустрінеться зі збірною Ізраілю.

Movistar Riders сенсаційно розгромили G2 у першому турі групової стадії IEM Cologne 2022

Як ми й прогнозували, команда Movistar Riders у першому турі групового етапу IEM Cologne 2022 здолала одних з фаворитів турніру команду G2. Цікаво, що зробили вони це досить просто.

Колишній капітан NAVI Деніс seized Костін планує створити команду та вивести її в ТОР і все це в форматі розважального шоу на Rutube

Колишній гравець команди NAVI росіянин Деніс seized Костін став обличчям та головним персонажем цікавого кіберспортивного шоу з назвою Трайхард, презентація якого втекла в інтернет. Проект буде будуватися навколо ідеї створення молодої кіберспортивної команди, метою якої стане увійти бажано у ТОР-30, а мінімум у ТОР-50 світового рейтингу протягом року.

IEM Cologne 2022 — розклад та огляд матчів групової стадії турніру

З’явився розклад першого туру групової стадії IEM Cologne 2022. Нагадаємо, що після відбіркової стадії Play-in стали відомі всі 16 команд, які зіграють в основному турнірі.  16 колективів поділили на 2 групи, в груповій стадії команди грають не кожна з кожною, а по сітці Double Elimination, тобто у кожної команди є два шанси, є верхня сітка