Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Співзасновник студії Maincast Віталій Волочай вкотре розкритикував Федерацію Кіберспорту України. На думку Вілата українські кіберспортсмени мали терпіти приниження і продовжувати грати на ганебному турнірі IESF. Один з наймедійніших осіб українського кіберспорту повернувся на 15 років назад до примітивних образ не гідних вихованої людини.

Не треба зніматися з цього гівно турніра від IESF.

Треба спробувати його виграти і показаво просто насцяти в кубок. Просто знятися і бойкотувати без підтримки інших команд – це дебілізм.

Ніхто на це не зверне уваги. Це мув від федерації кіберпуку України достойний Національного Олімпійського Комітету. Просто перданули в воду, і наказали своїх.

Якщо в заяві Федерації Кіберспорту України буде щось типу пук-среньк ми такі незадоволені, блаблабла, команда знімається бо всі погані, то пану Маркелову варто сьогодні ж подати у відставку.

У нього було 1 робота, одну завдання, і він його провалив в нуліну.

Федерація яка не здатна захистити своїх гравців, федерація яка не здатна захистити українську тему, федерація яка не найшла інші федерації і не об‘єдналася з ними – провальна.

Розігнати, і підати в відставку. Це позорище так провалювати свій єдиний обов‘язок.

Відносини між UESF і Вілатом та його хазяйвами давно мають напружений характер. Власники NAVI і Maincast з початком повномасштабної війни фактично монополізували український кіберспорт. Так єдиний власник NAVI та Maincast добився того, що його букмекерську компанію ліцензували в Україні і це при тому, що купа джерел каже про те, що вона продовжує працювати в Росії, принаймні точно працювала тривалий час після початку повномасштабної війни.

Хоча Мейнкаст і позбувся прав на трансляції російською мовою, він фактично монополізував український ринок через вихід з кіберспорту WePlay. В результаті студія стала ідеальним місцем м’якого прання репутації NAVI, які за півтора роки так і не змогли позбутися росіян в складі клубу (на момент написання статті за NAVI грає 5 росіян (два у складі з VALORANT і три у складі з PUBG), ще один росіянин, судячи з сайту клубу змінив громадянство Росії на громадянство Узбекистану).

Хоча на публіку Maincast та NAVI підтримують Україну фактично NAVI продовжують співпрацювати з росіянами, а Maincast критикують всіх росіян окрім тих, що грають в NAVI, таким чином відбілюючи репутацію суміжної організації. 

Завдяки війні Maincast і NAVI фактично монополізували ринок кіберспорту України і єдиний, хто заважає їм керувати кіберспортом на державному рівні є Федерація Кіберспорту України. 

Саме федерація продовжує боротися з росіянами в кіберспорті і регулярно порушує питання про те, що в українських командах не має бути росіян. Бан федерацією UESF гравців команди NAVI схоже зірвав дах у Вілата і тепер він навіть не може триматися в рамках нормативної лексики.

Пан Вілат регулярно критикує федерацію начебто за те, що вони не можуть прибрати росіян з кіберспорту, проте виправдовує росіян в NAVI. Хедлайнер Мейнкаст називає турнір IESF нічого не вартим, але критикує українську федерацію за те, що вона знімає українських спортсменів з цього  “гівно турніру IESF”. 

Схоже, що Вілат і люди, що стоять за ним, вирішили скористатися ситуацією і спробувати знищити федерацію UESF, яка забанила гравців NAVI і банить інших гравців, які грають разом з росіянам, а значить псує репутацію NAVI, бо останні відносно нещодавно брали до своїх лав колаборантів, які грали з росіянами в російських лігах.

Критика в бік UESF звучить з вуст Віталія Волочая з завидною регулярністю, причому останнім часом використовується вже ненормативна лексика.  Завдяки медійній монополії Волочай має потужний вплив на українську кіберспортивну спільноту, підриваючи авторитет федерації, яка докладає всіх зусиль, щоб захистити права українських кіберспортсменів на міжнародній арені і прибрати росіян з міжнародних змагань. 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.