Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У складному протистоянні Vitality змогли перервати переможну серію G2 і вибити команду Хуксі з турніру. Бджілки почали з перемоги Inferno, де зробили важливий початок, завдяки якому і вирвали перемогу.

Вже на Anubis домінували G2 і все вирішувалося на Mirage, де гра перейшла у додатковий час, підтверджуючи однаковий рівень команд. 

G2 домінували в грі, але дали можливість суперникам зробити камбек з рахунку 12-15. В додаткових раундах Vitality всуху вибороли перемогу. 

У надзвичайно цікавому фіналі вже сьогодні зустрінуться Vitality та ENCE. Чорно-жовті – чемпіони Мейджора, коронована найкраща команда планети. ENCE некороновані чемпіони, які вийшли у п’ятий фінал поспіль і всі сподіваються, що нарешті вони зможуть перебороти невдачу і виграти дійсно великий турнір у протистоянні с фаворитом. 

Материалы по теме

G2 створив альянс з INVICTUS GAMING, розпочинаючи експансію на ринок Китаю

0

Кіберспортивний клуб G2 вперше у своїй історії долучається до Dota 2. Для цього клуб об’єднався з китайською командою INVICTUS GAMING. Склад буде виступати під назвою G2.iG

Vitality розгромили FaZe у фіналі BLAST Premier Fall Final 2023, перервавши вінстрік з 18 перемог. Інтерв’ю з FlameZ

0

Vitality стали переможцями BLAST Premier Fall Final 2023. У головному матчі турніру бджілки несподівано легко перервали феєричну непереможну серію FaZe, яка складалася з 18 перемог поспіль.

Vitality обіграли Cloud9 у близькому протистоянні. Ексклюзивне післяматчеве інтерв’ю з XTQZZ

0

У напруженому протистоянні Vitality розібралися з росіянами Cloud9 і вийшли у фінал BLAST Premier Fall Final 2023. Там вони зіграють з переможців пари FaZe – Complexity.

zoniс розповів, чому пішов з Vitality: Мені хотіли скоротити зарплату на 60-70%

0

zonic розповів, що змусило його піти з французської організації, яку у 2023 році він привів до перемоги на Мейджорі з CS:GO.