Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Європейська кіберспортивна організація Team Vitality завдяки стратегічному партнерству з південнокорейською командою ONSYDE відкрила склад зі StarCraft II.

У результаті співпраці команда ONSYDE буде перейменована в Team Vitality, а новий склад Team Vitality офіційно дебютує на IEM Katowice 2024 8 лютого. 

Заснована в 2022 році, ONSYDE є діючим чемпіоном Світової командної ліги, однієї з найкращих ліг в екосистемі Starcraft II. Крім ONSYDE, у Всесвітній командній лізі змагаються інші відомі команди Shopify Rebellion та Team Liquid. 

До команди увійшли: Kang ‘Solar’ Min-soo, Cho ‘Maru’ Seong-ju, Kim ‘Ryung’ Dong-won and Coach Choi ‘CranK’ Jae-won.

Хоча Vitality позиціюють підписання нового складу, як вихід на новий ринок, вочевидь є і інша причина відкриття складу з далеко не самої популярної і дуже старої дисципліни. 

Річ у тім, що склад у Starcraft II підвищує шанси Vitality заробити бали в загальному заліку на Esports World Cup і виграти шалені гроші з шістьма нулями. Раніше, через 10 років після закриття свого складу зі Starcraft II, гравця в цій дисципліні підписали NAVI, ймовірно з тієї самої причини. 

Материалы по теме

MOUZ розгромили Vitality в фіналі ESL PRO League Season 19

Визначилися переможці ESL PRO League Season 19. Європейська команда MOUZ оформила дубль і виграла другий сезон ліги поспіль, забравши елітний трофей і 170 тисяч доларів США.

MOUZ і Vitality зіграють за трофей ESL PRO League S19. Трансляція фіналу

0

У фіналі ESL PRO League S19 зіграють MOUZ та Vitality. Команди у своїй історії вже вигравали найпрестижнішу лігу планети з Counter-Strike і тепер мають можливість примножити свої здобутки ще одним престижним трофеєм, причому  MOUZ можуть зробити це вдруге поспіль.

MOUZ і Astralis вийшли у півфінал ESL PRO League S19

0

 Визначилися два останні півфіналісти дев’ятнадцятого сезону ESL PRO League. Півфінали турніру відбудуться вже сьогодні, а фінал пройде у неділю.

FaZe стали першими фіналістами PGL Major Copenhagen 2024 – першого Чемпіоната світу в історії Counter-Strike 2

0

FaZe стали першими гранд-фіналістами PGL Major Copenhagen 2024 після впевненої перемоги над Vitality в протистоянні на трьох картах. Кожна з команд домінувала на одній з карт, а доля матчу вирішувалася на Інферно.