Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда Vitality дуже впевнено почала етап Претендентів на PGL Major Antwerp 2022.

В першому ж поєдинку вона просто розтрощила американців Complexity, причому лідер команди Матьє ZywOo Хербаут встановив рекорд всіх часів — він закінчив карту без єдиної поразки. 

Головний редактор HLTV повідомив, що за всю історію CS:GO на великих ланах було лише 8 випадків, коли гравці завершували гру без смертей, але на мейджорах це робив тільки французький снайпер. Окрім Зайву на ланах не вмирали: f0rest, ANGE1, failzzr, MiGHTYMAX, LOGAN, Rambutan та Perfecto.

Результат та статистика

Склади команд

Нагадаємо, що раніше ми робили огляд команд, які є головними претендентами на PGL Major Antwerp 2022.

Материалы по теме

NAVI розгромили Vitality та стали переможцями BLAST Premier Spring Final 2022. Першим кубок турніру підняв над головою Віктор sdy Оруджев

NAVI, як і прогнозувалося більшістю аналітиків, буквально знищили Vitality у фіналі BLAST Premier Spring Final 2022. На першій карті, якою був mirage, народжені перемагати домінували від початку і до кінця. Vitality не мали жодного шансу і закінчили матч з 8 раундами в активі.

Матч дня — NAVI зіграють проти Vitality у Гранд Фіналі BLAST Premier Spring Final 2022 з призовим фондом $425 000. Пряма трансляція

У головному матчі цих вихідних NAVI зіграють проти Vitality за трофей BLAST Premier Spring Final 2022. Обидві команди подолали не простий шлях, перебуваючи в одному кроці від вильоту з групової стадії турніру. У півфіналах обидва клуби змогли поквитатися зі своїми кривдниками та довести, що саме вони гідні грати у фіналі.

NAVI та Vitality вийшли до фіналу BLAST Premier Spring Final 2022, обігравши своїх кривдників по груповій стадії

Команди NAVI та Vitality змогли взяти реванш у своїх кривдників по груповій стадії BLAST Premier Spring Final 2022. Обидва матчі не були легкими та закінчилися з рахунком 2-1. 

Визначилися півфіналісти BLAST Premier Spring Final 2022. Розклад матчів, шанси команд та пряма трансляція

Визначилися півфіналісти BLAST Premier Spring Final 2022, доля склалася так, що обидві пари вже грали між собою на груповій стадії у форматі BO3 і півфінали стануть своєрідними матчами-реваншами.