Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вже завтра рано вранці розпочинається Play-off The International 11, де 16 команд у сітці Double Elimination протягом п’яти днів розіграють титул Чемпіонів Світу 2022 року, жаданий Аегіс та призовий фонд у розмірі $16 869 694.

Трансляцію з турніру українською проведе студія Maincast. Це буде офіційна студійна трансляція без затримок, в якій братимуть участь провідні таланти студії. Трансляція стартує о 5:00 за Києвом.

Olsior попередив, що через повітряні тривоги трансляція може інколи йти в зміненому форматі.

Наша студії не у підвалі. Тому у випадку повітряних тривог ми будемо спускатися в укриття, тому що тріумвірат терористичних держав здається зовсім з‘їхав з глузду. Те саме робіть і ви. Інт це звичайно прикольно, але російські ракети і іранські дрони випущені з білорусі так не вважають.

У нас є план В, і під час тривог трансляція продовжиться, технічно ми це вміємо, підключатися буде резервний коментатор, який буде працювати з безпечного місця. Якщо це буде між матчами, тоді вибачте, але будемо транслювати пусту студію.

Такі реалії українського життя. Але найважливіше, це безпека, безпека усіх українців. Тому донатимо на ЗСУ, дякуємо силам ППО, не ігноруємо тривоги, і дивимось Інт

twitch.tv/dota2mc_ua

Також нарешті визначився призовий фонд турніру та його розподіл. Він склав лише $16 869 694, що у рази менше, ніж було минулого року. 

Розподіл призового фонду:

Сітка Play-off

Наш репортаж з турніру.

Материалы по теме

Maincast провів благодійний шоу-матч та зібрав на допомогу Україні 530 тисяч гривень

0

Студія  Maincast у рамках благодійного проекту DroptoSave провела благодійний шоу-матч з Dota 2 за участі відомих гравців та інфлюенсерів.

NAVI, Maincast та Starladder запустили проект DropToSave для збору пожертв на підтримку України

Українські кіберспортивні організації NAVI, Maincast, Starladder та B8, а також ряд відомих кіберспортивних діячів повідомили про запуск проекту DropToSave, спрямованого на підтримку України.

Професіонали Dota 2 розкритикували призові TI, багато хто вважає, що призові треба перерозподілити

The International є головним турніром з Dota 2 і кожного року завдяки краудфандингу збирається величезний призовий фонд, майже половину якого отримує лише одна команда з п’яти гравців і не всі вважають таку ситуацію справедливою.

Четвертий влог Олсіора з The International 11

0

The International 11 завершився, а матеріали не закінчуються. Дивіться черговий блог Олсіора з TI11.