Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відомий блогер nekoglai випустив велике відео, де у подробицях розповів історію про те, як його затримували, катували та принижували після того, як він опублікував пародійний ролик на російського солдата.

Хоча моральна сторона блогера завжди викликала питання і навіть зараз потерпілий вочевидь використовує ситуацію для власного піару, від того, про що йдеться у відео, просто стає волосся дибки. 

Попри те, що відео є черговим підтвердженням злочинів російської влади, про які вже багато років говорять правозахисники та знає суспільство, випадок Нікоглая унікальний.

Мабуть, він єдиний, кому вдалося вибратися з лап російської машини і при цьому потерпілий виявився настільки «безбашеним», що після усього пережитого не побоявся розповісти про все, що з ним сталося. 

Протягом відео ми бачимо, як під дією обставин ламається воля людини, як особистість перетворюється на тварину, яка просто прагне вижити.

В кінці сповіді блогер називає владу Росії бандитами, спалює паспорт країни-агресора та демонструє запис своєї промови, яку він записав у відчаї, коли думав, що його вб’ють.

Відео викликало величезний резонанс. За добу його переглянуло понад 2,5 мільйона глядачів на youtube, які залишили більш як 46 тисяч коментарів.

Читайте також: Експеримент наочно довів, що сексизм повсюдно присутній у кіберспорті і відлякує жінок від нього

Материалы по теме

Організатори Чемпіонату Світу з Fortnite дискваліфікували російських гравців через війну в Україні

Розробник гри Fortnite дискваліфікував росіян з Чемпіонату Світу з популярної королівської битви, посилаючись на санкції, які було введено після початку повномасштабної війни в Україні.

Росіяни та білоруси не можуть нормально грати в Mortal Kombat 1, доводиться підключати VPN

Росіяни та білоруси не зможуть нормально грати в Mortal Kombat 1. Гра вийшла у ранній доступ 14 вересня і багато гравців по всьому світу почали в неї грати, проте не гравці з країн-агресорів.

Ghostik відкрив великий збір на БПЛА Лелека для ОЗСП Азов. Залучайтеся і наближуйте перемогу

0

Відомий український стрімер і колишній професійний гравець в Dota 2 Ghostik запустив великий збір на БПЛА Лелека для Азову. Приєднуйтесь, щоб допомогти зіграти 1,6 мільйона гривень і наблизити перемогу.

Підписуйте петицію проти участі в Олімпіаді псевдонейтральних спортсменів з Росії та Білорусі

0

Європарламентарі ініціювали петицію, яка передбачає заборону безумовної участі атлетів з країн-агресорок в Олімпіаді 2024 року, навіть у нейтральному статусі під Олімпійським прапором.