Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Прямо сейчас начинается матч VP против FlyTooMoon, в рамках группового этапа на BEYOND EPIC. Данный матч пройдет в формате bo3. Для VP это первый матч на BEYOND EPIC, в то время когда FlyToMoon уже сыграли 3 матча и только в одном потерпели поражения от Team Liquid 0:2.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: B8 проиграли команде OG в рамках чемпионата BEYOND EPIC

 

Помимо VP и FlyToMoon в группе Б СНГ/Европа играют: Team Liquid,  Team Empire, Ninjas in Pyjamas, Alliance

В первом матче на BEYOND EPIC FlyToMoon встретились с NiP и с легкостью одолели их 2:0. Далее были Alliance ребята так же легко справились с ними 2:0.

Напомним что BEYOND EPIC это онлайн турнир который проходит с 15 по 28 июня 2020 года, в нем принимают участи 12 команд с Европы и СНГ, а также 8 команд из Китая. Общий призовой фонд равен 250 000$.

Материалы по теме

NAVI всуху програли Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор

0

NAVI всуху програли у принциповому матчі проти Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор в Копенгагені. Український клуб виборов по 9 раундів на кожній з двох зіграних карт, проте не зміг впоратися з росіянами.

Росіян забанили з турніру Malta Cyber Serie: VII з гри R6, а Maincast заявили, що розпочнуть транслювати змагання з цієї гри українською

0

Російська команда Virtus.pro, яка маскується під вірменську організацію для уникнення санкцій, обурилася дискваліфікацією свого складу з Rainbow Six Siege з турніру Malta Cyber Serie: VII.

B8 зробили безцінний подарунок українцям – обіграли Virtus.pro в другому турі RMR BLAST Paris Major Europe

0

Українська команда B8 виграла найважливішу гру з часів створення команди. В другому турі RMR BLAST Paris Major Europe команда впоралася з чемпіонами Мейджора в Ріо російською командою Virtus.pro. 

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю