Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На reddit опубликовали очень забавное видео по игре CS:GO в котором показывается, что стоит отворачиваться от флешек.

На просторах реддита пользователем UnCxlored был опубликован забавный ролик, где игрок призвал всех геймеров игры отворачиваться от флешек. В коротком видео было показано как на карте de_overpass игрок защиты не отвернулся от светошумовой гранаты, смог забрать одного своего оппонента, за что и поплатился. Игрок атаки не растерялся и быстро оценив ситуацию унизил своего врага великолепным ножом в спину.

Always look away from flashes from GlobalOffensive

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Девушка назвала свой топ-10 самых красивых игроков Dota 2 — вы будете удивлены

Видео стало очень забавным и быстро пронеслось по реддиту, про что и говорят такие позитивные комментарии, хотя были и скептичны комментарии как этот:

Круто, но ты вроде продал там своего товарища по команде

Материалы по теме

VALORANT обігнав всі кіберспортивні шутери як за загальними переглядами гри на Twitch, так і за популярністю трансляцій Чемпіонатів Світу

Чемпіонат Світу з VALORANT став найпопулярнішим серед Чемпіонатів Світу по шутерам враховуючи CS:GO. Такого результату вдалося досягти через відносно низькі показники переглядів Мейджору в Ріо у порівнянні з весняним Мейджором в Антверпені.

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.