Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стартують регіональні кваліфікації на головний турнірі року з Dota 2 The International. Нагадаємо, що 12 команд отримали прямі запрошення на TI 2023 за рейтингом, який формувався на основі трьох сезонів регіональних ліг і результатів трьох Мейджорів.

Ще 8 запрошень буде розіграно на регіональних кваліфікаціях, які проходять в шести регіонах. Південна Америка та Західна Європа отримали по два слоти, інші регіони мають лише по одному слоту на TI. 

Трансляція українською

Дивитися за кваліфікаціями українською можна на каналах студії Maincast, яка буде транслювати ігри в усіх регіонах.

Східна Європа

Матчі відбудуться з 22 по 26 серпня. Всі ігри пройдуть у форматі до двох перемог, а запрошення на TI розіграють у матчі до трьох перемог у п’яти іграх.

Західна Європа

Матчі відбудуться з 27 по 31 серпня. Всі ігри пройдуть у форматі до двох перемог, а запрошення на TI отримають переможці верхньої та нижньої сіток.

Китай

Матчі відбудуться з 17 по 21 серпня. Всі ігри пройдуть у форматі до двох перемог, а запрошення на TI розіграють у матчі до трьох перемог у п’яти іграх.

Південна Америка

Матчі відбудуться з 22 по 26 серпня. Всі ігри пройдуть у форматі до двох перемог, а запрошення на TI отримають переможці верхньої та нижньої сіток.

Північна Америка

Матчі відбудуться з 17 по 21 серпня. Всі ігри пройдуть у форматі до двох перемог, а запрошення на TI розіграють у матчі до трьох перемог у п’яти іграх.

Південно-східна Азія

Матчі відбудуться з 27 по 31 серпня. Всі ігри пройдуть у форматі до двох перемог, а запрошення на TI розіграють у матчі до трьох перемог у п’яти іграх.

Материалы по теме

Три команди з китайських кваліфікацій на The International 2023 підозрюються у договірних матчах

Китайський стрімер JieChuGe опублікував відео з розслідуванням договірних матчів в Китаї на найвищому рівні. Стрімер звинувачує одразу три команди у підставних матчах причому його звинувачення базується на записі розмов між гравцями команд під час китайських відбіркових на The International 2023.

Кількісьть глядачів на українськомовній трансляції The International зросла на 77% у порівнянні з попереднім роком

0

Кількість глядачів на українськомовних трансляціях The International 2023 зросла на 77% Українські фанати кіберспорту набагато активніше дивилися The International 2023, ніж минулорічний чемпіонат світу з Dota 2.

Team Spirit стали дворазовими переможцями The International, розгромивши в фіналі Gamin Gladiators

Team Spirit без будь-яких шансів розгромили Gamin Gladiators і стали дворазовими чемпіонами The International. Лише на початку третьої карти GG мали певну перевагу і Dota Plus навіть видавала прогноз 96 на 4 відсотки на користь європейського колективу, проте Spirit впевнено перевернули гру і не залишили жодного сумніву в тому, яка команда була найкращою у 2023

Короткометражка українця Тимура Келлера посіла друге місце на конкурсі від Valve. Ексклюзивний коментар мувімейкера

Короткометражка українського мувімейкера Тимура Varnatz Келлера та його брата посіла друге місце в конкурсі короткометражок на The International 2023.