Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Короткометражка українського мувімейкера Тимура Varnatz Келлера та його брата посіла друге місце в конкурсі короткометражок на The International 2023.

Від щирого серця поздоровляємо Тимура з цим видатним досягненням, він створив дійсно круте і оригінальне відео, яке було гідне навіть першого місця.

Три перших місця конкурсу короткометражок на TI2023. Chemical Rage виграли конкурс вже втретє. 

  • 1 місце — Chemical Rage – $25 000
  • 2 місце — Finish Pls – $10 000
  • 3 місце — GAME BREAKERS – $5000

Ми взяли ексклюзивний коментар у Тимура про те, як він створював ролик і про його емоції від отриманого другого місця.

Разом з моїм братом ми вирішили взяти участь у конкурсі, адже ми бачили переможців минулих років і розуміли, що можемо створити роботу на такому ж рівні, а може і краще. Ми були впевнені, що у нас є все необхідне для цього.

Мій брат мав досвід участі та перемоги в цьому конкурсі, а для мене це було щось нове, і я теж прагнув відчути, як це, коли твою роботу показують перед великою аудиторією під час трансляцій та на екранах арени перед фіналом найбільшого турніру з Dota.

Ми вирішили зробити відеоролик за два місяці до терміну подачі робіт, і насправді виглядало так, ніби у нас було багато часу. Місяць ми витратили на обговорення сценарію, підготовку, обговорення деталей та пошук відсутніх ланок для нашої команди. І ось все готово, але ми зрозуміли, що у нас залишилось трохи більше двох тижнів.

Ми почали працювати швидше, оскільки з кожним днем часу ставало все менше, тимчасом обсяг вже виконаної роботи зростав. Це приводило до того, що ми вимушені були прискорити темп, оскільки, глянувши на вже подоланий шлях, ми не хотіли зупинятися. Були моменти, коли здавалося, що ми не встигнемо, і це було доволі стресові миті.

За 30 хвилин до закінчення терміну подачі ми завантажили відеоролик, і відчували, що найскладніше позаду. Але, насправді, найскладніше було чекати результатів.

Ми чекали майже півтора місяця. Протягом цього часу ми читали різні коментарі, відслідковували статистику, спостерігали за реакцією різних медійних осіб і намагалися зрозуміти, на яке місце ми можемо приблизно претендувати. І було відчуття що це 1 або 2 місце.

Я, насправді, навіть не граю в доту, але все одно дивився всі фінальні дні в очікуванні результатів. Результат – друге місце. Здається, все непогано, особливо з урахуванням того, що я вперше брав участь у подібних конкурсах, але, звісно, я розчарований і не приховую цього. Тож ціль не досягнута, тому у нас є велика мотивація перемогти у наступному році.

Також хочу подякувати всій нашій команді за роботу над цим проектом. І вдячний усім, хто підтримував нас під час конкурсу.

Відео команди Finish Pls, до якої входить Тимур Varnatz Келлер

Материалы по теме

Міжнародний Олімпійський Комітет анонсував створення Олімпійських ігор з кіберспорту

Виконавчий комітет МОК запропонував створити «Олімпійські ігри з кіберспорту». Питання вважається вже вирішиним і пропозицію буде проголосовано на 142 сесії МОК, яка відбудеться під час Олімпійських ігор у Парижі 2024 року.

BLAST шокували новою системою проведення турнірів. Розкладаємо по поличках, як вона змінить кіберспорт CS2

Із забороною франшизних ліг, яку Valve запроваджують у 2025 році, всі великі турнірні оператори, які підписували партнерські угоди з командами, будуть змушені переглянути систему своїх турнірів. Першими свою “революцію” анонсували BLAST і вона виглядає надзвичайно іноваційною і цікавою.

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.

Кіберспортивні діячі масово бойкотують Esports Awards за те, що премія продалася Саудівській Аравії

Таланти та кіберспортивні діячі, які роками були частиною престижної премії Esports Awards, масово відмовляються від співпраці з організаторами, які продались Саудівській Аравії і перенесли премію, що щорічно проходила в Лос-Анджелесі, в Ріяд на мультитурнір Esports World Cup.