Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Визначилися всі команди, які вийшли в Play-off IEM Katowice 2024. Одразу до півфіналів цілком несподівано потрапили Spirit та MOUZ, у чвертьфіналах зіграють пари ENCE проти Falcons та FaZe проти G2. Можна констатувати, що вихід нової версії CS і великий решафл у міжсезоння значно змінили правила гри, сцена втратила свою сталість і результати ключових турнірів стали ще більш непередбачуваними. 

До шістки найкращих не потрапили Vitality, NAVI та VP, зато там опинилися ENCE з їх польським складом в який не вірив абсолютно ніхто. Не менше дивують Falcons, від яких не очікували таких швидких результатів. Ці дві команди займають 23 і 13 місця у світовому рейтингу – тому їх гра в Play-off у Катовіце справжня сенсація. 

Дивують і MOUZ, яких списували з рахунку після розставання з frozen, проте, здається, команда не розгубила свій бойовий потенціал. Нажаль, головною сенсацією турніру стала російська команда Spirit, в якій грає і український колаборант zont1x. Вона катком пройшлася по суперниках, розгромно обігравши FaZe, NAVI, Apex, Mongolz та Complexity і зараз є головним претендентом на перемогу.

Чвертьфінали IEM Katowice 2024 відбудуться 9 лютого, а суперфінал проходитиме у неділю 11 лютого.  

Материалы по теме

Serral став чемпіоном IEM Katowice 2024. Підсумки турніру

0

Безальтернативною перемогою Serral завершився IEM Katowice 2024 в дисципліні Starcraft II. Традиційно фін переміг всіх корейців, програвши за турнір лише одну карту, а в фіналі розгромивши топового корейця maru з сухим рахунком 4-0.

Spirit знищили Falcons на шляху до фіналу IEM Katowice 2024

0

Повним розгромом Falcons завершився другий півфінал IEM Katowice 2024. Як і перший півфінал цей матч складно назвати рівним, бо Spirit повністю домінували на першій половині вибору суперника і каменя на камені не залишили від команди Зоніка на другій карті.

FaZe розгромили MOUZ і вийшли в фінал IEM Katowice 2024

0

FaZe розгромили MOUZ в першому півфіналі IEM Katowice 2024. На першій карті, якою був вибір FaZe, команда Каррігана декласувала суперників, продемонструвавши тотальне домінування. Nuke завершився рахунком 13-3.

Гравець NAVI в Starcraft II не зміг виграти жодного матчу на IEM Katowice 2024

0

Spirit – гравець NAVI в Starcraft II, якого клуб підписав кілька місяців тому, не зміг виграти жодного матчу на IEM Katowice 2024 і посів останнє шосте місце в групі А.