Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

WePlay Esports починає освоювати нові ринки, а саме найприбутковіший американський. Сьогодні стало відомо, що українська студія уклала угоду з найбільшим американським стрімінг-ком’юніті відомим як OTK.

One True King відомий тим, що організовує події, на яких виступають відомі стримери Twitch, але історично ця організація, якій всього кілька років, мала відносно аматорський рівень виробництва.

Сьогодні організація, очолювана Asmongold, оголосила про об’єднання зусиль із WePlay Esports, щоб втілити своє амбітне бачення творчості у професійно створений живий контент.

Фінансові умови угоди не розголошуються, але в дописі організації в Твіттері зазначено, що WePlay є стратегічним інвестором, крім того, що він допомагає в організації живих подій та інших медіаактивностей. 

Перше співробітництво відбудеться в рамках OTK Games Expo, що пройде на арені WePlay Esports у Лос-Анджелесі вже 8 червня.

Побачити нову арену WePlay в Лос-Анджелесі можна у відео з презентації співробітництва.

Читайте також  про комп’ютерний клуб зі старим залізом, розрахований на олдскульних геймерів.

Материалы по теме

MOUZ NXT вчетверте виграли WePlay Academy League і за призовими стали успішнішими за основний склад MOUZ

Четвертою поспіль перемогою MOUZ NXT завершився четвертий сезон WePlay Academy League. Судячи з результатів, вже давно можна перейменовувати лігу на WePlay MOUZ NXT League, бо жодна команда не може скласти жодної конкуренції академці MOUZ, яка начебто не грає на професійному рівні, а виграє грошей більше, ніж основна команда завдяки призовим від WePlay.

Відома ведуча Олеся Olesami Денисенко пішла з WePlay та шукає нову роботу

Відома ведуча WePlay Esports Олеся Olesami Денисенко припинила роботу в компанії. Судячи з тону посту у її твіттері можна припустити, що її було звільнено. Раніше ходили чутки про те, що у WePlay проводиться оптимізація персоналу, а всіх громадян Росії у тому числі російськомовних коментаторів звільнено, схоже дійшла черга і до українців.

Подробиці співпраці One True King з Weplay та фотографії нової арени компанії у Лос-Анджелесі

Weplay Esports розповіла подробиці про партнерство з One True King. Так One True King — це компанія, яка створює контент для цифрових медіа. Молода організація вже здобула визнання завдяки своїм благодійним стрімам. Одним із таких був стрім щоби підтримати Україну, у березні 2022-го року, де вони зібрали більше $500 000.