Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

WePlay Esports починає освоювати нові ринки, а саме найприбутковіший американський. Сьогодні стало відомо, що українська студія уклала угоду з найбільшим американським стрімінг-ком’юніті відомим як OTK.

One True King відомий тим, що організовує події, на яких виступають відомі стримери Twitch, але історично ця організація, якій всього кілька років, мала відносно аматорський рівень виробництва.

Сьогодні організація, очолювана Asmongold, оголосила про об’єднання зусиль із WePlay Esports, щоб втілити своє амбітне бачення творчості у професійно створений живий контент.

Фінансові умови угоди не розголошуються, але в дописі організації в Твіттері зазначено, що WePlay є стратегічним інвестором, крім того, що він допомагає в організації живих подій та інших медіаактивностей. 

Перше співробітництво відбудеться в рамках OTK Games Expo, що пройде на арені WePlay Esports у Лос-Анджелесі вже 8 червня.

Побачити нову арену WePlay в Лос-Анджелесі можна у відео з презентації співробітництва.

Читайте також  про комп’ютерний клуб зі старим залізом, розрахований на олдскульних геймерів.

Материалы по теме

WePlay Esports адаптуються до війни. Компанія призупиняє роботу своєї турнірної платформи

Українська студія трансляцій і турнірний оператор WePlay Esports повідомив про призупинення діяльності своєї турнірної платформи WePlay Compet. 

WePlay Esports оголосила список талантів, які висвітлюватимуть BLAST Fall Showdown українською мовою

WePlay Esports відповідатиме за офіційну українськомовну трансляцію турніру BLAST Fall Showdown. Чемпіонат розпочнеться 19 та триватиме до 23 жовтня.  16 команд змагатимуться за 135 000 доларів США та два слоти у фінальний турнір року.

Анонсовано Weplay Academy League Season 6. Ліга розпочнеться 10 жовтня

Weplay Esports анонсували шостий сезон своєї академічної ліги Weplay Academy League.

Результати WePlay x Valorant UA Community Battle

Завершився великий український турнір з VALORANT, який було організовано компанією WePlay Esports та ком’юніті ValorantUA. В турнірі взяли участь десятки колективів, а матчі проходили упродовж трьох ігрових днів у форматі Double Elimination.