Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В далеком 2003 году один из главных организаторов турниров того времени Евгений GreenJek Трофимов вместе со сборной Украины по киберспорту в третий раз отправился в Южную Корею на World Cyber Games 2003 — четвёртый чемпионат мира по киберспорту, который прошел в Сеуле с 12 по 18 октября 2003 года.

Тогда на киберспортивной Олимпиаде WCG приняло участие 562 игрока из 55 страны мира.

Официальными дисциплинами того чемпионата были:

  • Counter-Strike 1.6
  • Unreal Tournament 2003
  • StarCraft: Brood War
  • Warcraft III: Reign of Chaos
  • Age of Mythology
  • FIFA Soccer 2003

Украинская сборная была представлена во всех дисциплинах, кроме Age of Mythology.

Рекламный плакат WCG 2003. Такой же только на русском висел в каждом компьютерном клубе Украины в 2003 году. 

В те далекие времена еще не было блогеров и ютуберов, вся информация велась только в текстовом виде или в виде редких фотографий.  Киберспортивная журналистика в принципе отсутствовала. GreenJek на много лет опередил свое время, такие видео тогда не снимал никто в киберспорте. Сейчас это бесценный архив, который рассказывает об эре зарождения киберспорта в Украине и мире. 

Материалы по теме

Легендарному коментатору Starcraft ALEX007 виповнилося 30 років. Ювілей він відсвяткував, зібравши 260 тисяч гривень на допомогу українцям

Легендарному українському коментатору Starcraft Олексію ALEX007 Трушлякову виповнилося 30 років. Українець своєрідно привітав себе з Днем Народження, зібравши 260 тисяч гривень для фонду «Повір у себе«, який допомагає постраждалим від війни.

Відомий український коментатор футболу Віктор Вацко прокоментував можливість озвучки ігор серії FIFA

Відомий український коментатор Віктор Вацко прокоментував в ефірі програми «Вацко on air» можливість озвучувати матчі в серії ігор FIFA. Нагадаємо, що з гри прибрали Російські команди через війну в Україні.

Останні три сезони Apex Legends зростає швидкими темпами. Electronic Arts повідомила акціонерів про надприбутки

Electronic Arts повідомила про високі прибутки завдяки основним локомотивам — Apex Legends та FIFA. Під час розмови про прибутки Кріс Су, який є фінансовим директором EA, повідомив інвесторів, що Apex продовжує приносити приголомшливі прибутки. Су підтвердив, що загальний прибуток від гри перевищив позначку у 2 мільярди доларів, таку цифру гра зробила за три роки існування.

Electronics Arts розривають угоду з FIFA після 30 років співпраці. Що це значить для кіберспорту

Electronics Arts опублікували в себе на сайті історичну заяву про те, що з наступного року завершують свою багаторічну співпрацю з Міжнародною Федерацією Футболу FIFA, в наслідок чого легендарний симулятор футболу втратить слово FIFA у своїй назві та буде називатися EA SPORTS FC.