Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Головний російський інсайдер Олексій OverDrive Бірюков поділився своїм баченням подальшої долі NAVI. Доречі, сам інсайдер дистанціонувався від політики та, як і більшість росіян, заховав голову в пісок і не засуджує дії Путіна.

«У Елека, Перфа і Бумича найскладніша ситуація. За ними всі дивляться під мікроскопом, вони не можуть не робити жодних дій, як продовжує робити багато хто, їм потрібно зробити вибір, а від цього вибору залежать їхні кар’єри. Поки не варто вірити в істерики, що хтось піде з команди через політичні погляди сім’ї. Просто якщо раптом так станеться, значить вони завершують свою кар’єру в кіберспорті. А ви можете уявити, що хтось із них хоче піти з топ-1 світу з гарною зарплатою та гарними перспективами на життя? Я думаю, що склад вдасться зберегти, і все залишиться без будь-яких змін громадянства. Принаймні гравці, сім’ї та організації повинні зробити все можливе, щоб у Navi не було жодних змін. У будь-якому разі, як буде насправді, поки що невідомо.»

На наш погляд зберігати нинішній склад NAVI є сенс тільки в тому випадку, коли всі російські гравці офіційно засудять агресію Росії, визнають Путіна злочинцем і на ділі, а не на словах, наприклад гуманітарною допомогою, допоможуть Україні у цій вітчизняній війні. Нам здається це єдиний варіант, при якому від команди не відвернуться українські вболівальники.

Материалы по теме

Як дивитися IEM Cologne 2022: трансляція, розклад, команди та цікаві факти

Починається IEM Cologne 2022 — одна з найцікавіших подій року у CS:GO. Пропонуємо нашим читачам разом спостерігати за цим надзвичайно цікавим турніром, який завершує перше півріччя у змагальному CS:GO найвищого рівня.

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.