Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Гранд-финал PGL Major Stockholm 2021 близиться к своему началу, но куда без шоу матча. В этой игре будет играть коллектив Copenhagen Flames, а против них сразиться звездная пятерка. Легенда CS:GO Кристофер GeT_RiGhT Алесунд, легендарный капитан Данило zeus Тесленко, его ученик и игрок команды Virtus.pro Марекс YEKINDAR Галинскис, игрок FaZe Clan Олоф olofmeister Кайбер и еще одна легенда Шведов Робин Fifflaren Йоханссон.

Статистики Легенд выглядят следующим образом:

Первый раунд и сразу нож:

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Девушка Ax1Le пожаловалась об угрозах со стороны фанатов Natus Vincere

Дальше пошел полный треш:

Позже началась дуэль на Зевсах:

Команда Team GeT_RiGhT победил со счетом 16:9.

Последние, но легендарные слова zeus:

Напомним, что сегодня в 21:00 по Киеву состоится всеми ожидаемый гранд-финал PGL Major Stockholm 2021, в котором сойдутся в схватке NAVI и G2 Esports. Смотреть прямую трансляцию вы можете здесь. 

Материалы по теме

Gambit Esports розпустив склад з VALORANT та остаточно припинив діяльність. Коротко розповідаємо історію колись топового клубу Росії

Колись другий за розміром в Росії клуб Gambit Esports офіційно припинив своє існування. Головна сторінка сайту клубу видає помилку, а останній склад команди з VALORANT сьогодні було розпущено.

G2 підписали контракт з колишнім капітаном Copenhagen Flames Расмусом HooXi Нільсеном

Як повідомляє портал 1pv.fr, колишній лідер Copenhagen Flames Расмус HooXi⁠ Нільсен підписав контракт з G2 до кінця сезону та замінить Aleksib.

Тренер Copenhagen Flames розповів, за яку суму не вдалося продати склад команди. Можливо суми трансферів у CS:GO не такі великі, як нам про них розповідають?

Стала відома сума, за яку власники Copenhagen Flames хотіли продати склад з CS:GO. Історичний тег ніколи не був топовим, але склад команди несподівано вистрілив, вийшовши у групову стадію PGL Major Stockholm 2021, після цього з командою почали рахуватися, а останній рік колектив стабільно входив в першу 20-ку світового рейтингу іноді навіть пробиваючись до десятки.

Yekindar не зможе стати постійним гравцем Liquid. Детальний опис чому саме

Через санкції США введені через війну в Україні Yekindar не зможе приєднатися до Liquid у якості постійного гравця, навіть якщо дуже забажає, про це повідомив портал Dust2.