Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Суперзірка Natus Vincere розповіла про Віктора ⁠sdy⁠ Оруджева, нового IGL команди, і потенційно відпустку від змагань.

Напередодні весняного фіналу BLAST Premier Олександр ⁠s1mple⁠ Костилєв розповів HLTV.org про гравця заміни sdy, Дениса ⁠electroNic⁠ Шаріпова, який перейде на роль лідера в грі, і його очікування на турніру в Португалії, де Natus Vincere грає в групі B з OG, BIG та ENCE.

Українець також розповів про майбутнє Natus Vincere, розказавши, що вони «ще не вирішили, чи нам слід триматися разом, чи слід зробити більше змін», оскільки сам снайпер команди може взяти відпустку. Однак перед цим є робота, яку потрібно зробити. s1mple каже, що «найголовніше – не дати FaZe виграти турнір Великого шолома».

Буде справедливим сказати, що це був неспокійний період для NAVI, починаючи з Мейджора і навіть до того, повертаючись до Катовіце. Як ти зараз себе почуваєш перед BLAST?

Це цікаве відчуття, тому що у нас є щось нове, ми не змінювали гравця кілька років, з того часу, як прийшов b1t. І ми помінялися ролями, тому буде цікаво подивитися, як це буде працювати.

Чи відчуваєте ви додаткову мотивацію чи, можливо, вас розчаровує положення, в якому ви зараз перебуваєте?

Я не знаю, ми ще не вирішили, з ким будемо грати, але спробуємо щось нове, новий гравець, нові установки, нові місця і, звісно, ​​новий IGL. З одного боку, це краще для нас, тому що, з точки зору індивідуальних навичок, я відчуваю, що ми стали кращими, але з точки зору IGL, нам все одно потрібно зіграти більше ігор, щоб зрозуміти, яким лідером буде у грі electroNic.

Поговорімо про те, коли ви згадали про це, чому electroNic було обрано IGL?

Я думаю, тому що ніхто інший не може робити те, що він може робити як IGL. Мені потрібно зосередитися на своїй грі, b1t – молодий гравець, він просто клацає хедшоти, була думка обрати між electroNic і Perfecto, але Perfecto сказав, що він не хоче цього робити. Загалом electroNic має одне з найкращих уявлень про гру, він також може легко читати опонентів, і він дійсно спокійний у моменти тиску, коли вам потрібно зробити гарний кол, тому я думаю, що це було найпростіше рішення для B1ad3.

Чи варто очікувати іншого стилю NAVI, чи від electroNic буде продовження стилю Boombl4, якому B1ad3 заклав основу?

З точки зору стратегій, вони не будуть змінюватися, але, можливо, з точки зору колів в середині гри ми будемо робити набагато швидші дії. Можливо, вони не будуть кращими, але вони, ймовірно, будуть набагато швидшими, тому що electroNic, як я вже сказав, дуже добре читає опонентів, і він швидше ніж Boombl4 розуміє, де він може знайти дірку на стороні CT.

Поговорімо про sdy. Очевидно, що він гравець заміни, і NAVI сказали, що те, як він зіграє на Бласті, може вирішити, чи він залишиться в команді. Але чому він був тим гравцем, якого ви шукали?

Це може бути питанням для B1ad3, тому що він зазвичай дивиться записи ігор та як грають інші команди. Найважливіше в sdy те, що десь у нього схожі ролі з Boombl4, а в інших місцях він може легко помінятися з electroNic, який може виконувати ролі Boombl4. Ми не знаємо, чи залишиться він з нами, не знаємо, як він зіграє на сцені на цьому турнірі, але на тренуваннях він грав добре. З точки зору індивідуальної майстерності, він показав справді непогану гру. З точки зору розуміння гри, використання розкидок і загального розуміння того, як ми всі граємо як команда, йому все ще потрібен час для роботи. Але кожен, хто працює з B1ad3, хоча б одну-дві години на день, стане кращим як гравець за один, два або максимум три місяці.

Ви торкнулися ролей. Ви схильні до того, щоб адаптувати sdy та electroNic, а решта команди буде дотримуватися того, що вони робили раніше?

Так. Коли ви стаєте IGL, як electroNic, іноді вам потрібні різні ролі на карті. Тому що є деякі ролі, особливо на стороні Т, де ви повинні бути разом зі своєю командою. Ви не можете йти першим, ви не можете бути люркером, тому що вам потрібно бачити всю картину в грі. Коли ви намагаєтеся бути люркером, отримати інформацію, обійти суперників, або коли ви йдете першим і помрете — я думаю, що це буде неправильно для команди. B1ad3 це розуміє, і electroNic також це розуміє. Тому він намагається бути десь між двома сторонами карти, щоб побачити, що відбувається, почути та осмислити всю інформацію, яку ми маємо.

Звертається до b1t: «Ми змінили ролі лише для electroNic та sdy, правильно?»

О так, так, для b1t також є кілька цікавих місць. (сміється) Йому потрібно потренувати ці точки.

Що означає ця подія для вашої команди? Мейджор закінчився, Кельн наближається, а ця подія як би посередині. Наскільки вона важлива для вас, що робить її важливою?

Найголовніше – відчути один одного ще раз, особливо з новим гравцем. І щоб вирішити, що ми будемо робити далі з нашим п’ятим гравцем, нам потрібно подивитися, як буде грати sdy, як він буде виступати, як він буде реагувати в моменти тиску.

Як команді, я вважаю, що нам найважливіше не дати FaZe виграти турнір Великого шолома, якщо ми говоримо про Кельн та інші події. Але загалом ми хочемо набрати найкращу форму і вирішити, з ким ми хочемо грати, тому що, коли доводиться грати з дублером, це складно зробити. Ви можете виграти один турнір з резервним гравцем, як FaZe, або як… FaZe це зробили кілька років тому, коли у них був Xizt, але якщо ви хочете виграти 2-3 турніри поспіль, як, наприклад ми робили раніше, нам потрібно нарощувати форму, нам потрібно краще грати окремо, і отримати цю синергію в грі.

Ви згадуєте турніри Великого шолома та FaZe. Ви були командою, яка виграла турніри Великого шолома, виграла Мейджор, але в цьому році ми чекали на дещо більше на побудування власної ери. Те, як все скінчилося, це розчаровує? У вас насправді не було можливості грати цілий рік з вашим складом?

Так, таке враження, що Путін вирішив усунути всі команди СНД від перемог на турнірах і розпустити їх, розумієте? Тому що це найважливіше, що сталося, коли почалася війна, ми були психічно знищені, ми навіть потрапили до півфіналу [у Катовіце], ми програли G2… Я маю на увазі G2, яка досі не може вигравати турніри. Ми програли собі у перший раз, після цього у нас не було підготовки [до Pro League], і ми знову програли, а потім на Мейджорі здавалося, що це може бути нашим останньою перемогою, тому що ми знали, що, ймовірно, щось зміниться в команді після нього, і ми знову програли.

Загалом, речі, що відбуваються у світі… ми просто програли собі. Можливо, це виглядає як виправдання, те що ми могли б грати краще і могли б перемогти, але я думаю, що це основна причина, чому зараз немає ери NAVI. Але все одно це дало нам, як людям, багато досвіду.

Нещодавно у вас був загадковий твіт: «Я все ще думаю про своє рішення, 2BC». Це було пов’язано з ситуацією в команді?

Так. Йдеться про рішення, що робити. Я не знаю, що станеться з організацією та всіма гравцями. Нам все ще потрібно вирішити, чи будемо ми триматися разом, чи нам слід зробити більше змін. Тому що, можливо, я візьму перерву, тому що мені потрібно зайнятися справами в житті, наприклад, мені потрібно переїхати, мені потрібно отримати багато документів… коли у вас є турнір за турніром, у вас просто немає часу.

Я розумію, через такі речі я зараз не в Лісабоні, на все потрібен час. Тож ви реально розглядаєте варіант зробити перерву?

Я не знаю, я не знаю. Я сказав, що зіграю в Кельні, щоб FaZe не виграв турнір Великого шолома, але вони провалили Даллас. Отже, що нам тепер робити? (сміється)

Переходить до b1t: Що ми робимо, b1t? Ми робимо перерву на пів року? (сміється) Ні?

 Так само як і з вами, у вас нова квартира (Примітка редактора: посилання на розмову перед інтерв’ю) і ви не можете відвідати турнір, тому що вам потрібно все налаштувати. Наприклад, у мене зараз немає квартири чи будинку, де я можу постійно жити, це головна проблема. Мені потрібно налаштувати своє життя, я хочу грати та стрімити, а не турбуватися про інші речі, не подорожувати з однією сумкою протягом пів року. Мої одноклубники живуть з родиною, b1t зараз в Іспанії з мамою і татом, sdy живе в Києві, але має дозвіл їздити на турніри. Я живу скрізь, тільки подорожую і подорожую, і я вже морально втомився від цього.

На завершення ви перебуваєте в групі з BIG, ENCE, OG. Як ви вважаєте, ви все ще є фаворитом в групі?

Я думаю, що так, ми все ще можемо легко перемогти всі ці команди. Я не знаю, чому ми на третьому місці, ми повинні бути другими. Чому ENCE вище нас, я не знаю (усміхається). Сподіваюся, це додасть нам трохи гніву, коли ми зустрінемося.

Але в цілому я думаю, що ми набагато кращі і як гравці, і як команда, у нас більше досвіду, ніж у всіх команд нашої групи. BIG добре зіграли в Далласі, але вони програли близьку гру Cloud9. У них завжди чудові ігри в групі, як у FURIA, але в плей-офф у них чогось не вистачає, вони пропускають якусь деталь. OG з новим складом гравців, я був насправді здивований цим, але OG зазвичай робить якісь дивні речі в DOTA і CS, і зазвичай це виходить. З ними буде цікаво, ми повинні бути зосереджені проти цих гравців.

Щодо ENCE, я бачив цю тему на HLTV: «Настав час для ENCE отримати цей трофей, це їхній найкращий шанс», але я не знаю, я не відчуваю, що вони готові перемагати інші команди. Як команда, так, я думаю, що у них дуже гарний настрій, я думаю, що вони мають гарного IGL і мотивацію, щоб виграти цю подію, але здається, що їм потрібно трохи більше часу, особливо при грі на сцені.

Хочете щось додати в кінці?

Я сподіваюся, що ми виграємо цей турнір, і я сподіваюся, що коли ми пройдемо груповий етап, усі португальські вболівальники вболітимуть за нашу команду та нашу організацію.

Материалы по теме

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.