Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Японського професійного гравця з VALORANT Хідекі Fisker Сасакі виключили з команди FAV Gaming з дуже нетрадиційної причини.

Повідомляється, що гравця було виключено через те, що він зраджував своїй вагітній дружині. Це підтвердили на сторінці японського кіберспортивного клубу. 

Цей унікальний випадок багато що говорить про японський кіберспорт бо, судячи з усього, японські клуби в першу чергу керуються ідеями честі, а не вигоди.

Складно навіть уявити, щоб європейський клуб міг звільнити свого гравця через таку причину, бо відомі ситуації, коли гравці європейських клубів мали справу з проститутками та порноактрисами, але їх клуби не звертали на це жодної уваги.

Сам Хідекі Сасакі є японцем з бразильським корінням. Свою не надто видатну кар’єру 25 річний гравець почав лише у 2020 році.

Протягом кар’єри японець займав призові місця у локальних комерційних та офіційних турнірах з VALORANT, проте жодного разу не здобував визначних перемог на міжнародній арені і заробив трохи більше ніж 10 000 доларів. 

Читайте також: Netflix знімає художній фільм по грі Gears of War та «мультсеріал для дорослих»

Материалы по теме

Інтерв’ю з Кирилом Ange1 Карасьовим після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals

Капітан команди NAVI з VALORANT Кирило Ange1 Карасьов дав інтерв’ю після перемоги на G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals. В інтерв’ю гравець розповів про емоції від перемоги, про нового гравця в складі, нового героя та про те, як будується гра в колективі.

Новий склад NAVI з VALORANT виграв турнір з першої спроби. Їх попередники вигравали лише турнір «Mосковский Киберспорт» за $168

Оновлений склад NAVI з VALORANT виборов свій перший титул. Чорно-жовті перемогли на досить великому чемпіонаті G-Loot VALORANT Clash — Grand Finals з призовим фондом у 50 000 доларів США.

Riot Games розробляє VALORANT для консолей

Скріншот з оголошенням про вакансію у Riot Games каже про те, що компанія займається адаптацією популярного шутера VALORANT для консолей.

Riot Games анонсували потужний план розвитку жіночого кіберспорту VALORANT. Такого ще не було в індустрії

Після завершення жіночого чемпіонату світу з VALORANT Game Changers Championship розробник гри Riot Games повідомив про плани та зміни, які чекають на гравчинь наступного сезону. Всі вони сигналізують про те, що Riot першою в індустрії бере на себе відповідальність створити міцний жіночий кіберспорт, який можна буде порівнювати за потужністю з кіберспортом чоловіків.