Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комментатор от студии WePlay! Алексей Yxo Малецкий раскритиковал карту Vertigo на соревновательной сцене CS:GO. В своём твиттере он отметил, что мапа довольно скучная и неразнообразная.

Стоит отметить, что за время турнира BLAST Premier: World Final 2021 на карте Vertigo был сыгран только 1 матч, и это Gambit Esports против Heroic. Но как раз на Vertigo произошёл казусный случай с баговым «моликом», который запретили использовать команде Heroic организаторы BLAST.

Алексей Yxo Малецкий:

Vertigo худшая карта в соревновательном CS’e.

Скучно, тупо, ноль креатива в тактическом плане, тотальное безобразие.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Это не Gambit замашнили и призвали судей». Организаторы BLAST запретили баговый «Молотов» в матче с Heroic

Напоминаем, что вчера Gambit Esports начали свой первый матч с победы, обыграв Heroic в верхней сетке плей-офф BLAST Premier: World Final 2021 со счетом 2:0. С 14 по 19 декабря проходит турнир BLAST Premier: World Final 2021, на котором 8 команд разыграют призовой фонд в размере $1.000.000. Детальнее можно посмотреть в нашем репортаже.

Материалы по теме

Олексій yXo Малецький спростував чутки про закриття WePlay Academy League

Головний талант студії WePlay Олексій yXo Малецький спростував чутки про закриття ліги для академічних складів WePlay Academy League. Раніше на ряді порталів та телеграм-каналів з’явилася інформація, що WAL припинить своє існування через проблеми з фінансуванням.

«Чи готовий Вілат до відвертого діалогу з повагою до співрозмовника?» — Олексій Малецький відповів на випад Волочая і запросив його на своє шоу

0

Олексій yXo Малецький у своєму телеграмі дав розгорнуту відповідь на випад Віталія V1lat Волочая і запросив останнього прийти до нього на Вуса шоу для «відкритого діалогу». Публікуємо повний текст звернення зі збереженням синтаксису та орфографії.

«Фу б…ь. Позорище н..уй», — Віталій V1lat Волочай жорстко розкритикував інтерв’ю Олексія Малецького з Марією Гуніною

Віталій v1lat Волочай жорстко розкритикував Олексія yXo Малецького за його інтерв’ю з росіянкою Марією Гуніною. У кількох постах хедлайнер студії Maincast жорстко пройшовся по головному таланту конкурентів з WePlay. Більш того Волочай згадав і пост самого Малецького, де той критикував тих, хто запрошує росіян до діалогу і називав їх біосміттям.

Єдина гарна росіянка в кіберспорті, проте є нюанси — велике інтерв’ю з Марією Гуніною від Олексія yXo Малецького

Олексій yXo Малецький опублікував більш ніж двогодинне інтерв’ю з росіянкою Марією Гуніною, яка наразі керує повністю російською командою HellRaisers з Dota2.