Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Valorant з появою нового патчу 5.0, який вийде у середу 22 червня, зміниться система рейтингу гравців. Розробники вирішили додати ще один проміжний ранг між рангами Алмаз та Безсмертний. Новий ранг буде називатися Світанок і його додають для того, щоб ранг Безсмертний став більш цінним та рідкісним, а в інших рангах гравці розподілилися більш рівномірно.

Також дещо зміниться і система визначення рангу. Ось що про це кажуть самі розробники. 

Між «Алмазом» та «Безсмертним» тепер є ще один ранг під назвою «Розквіт».
На наш погляд, у низьких рангах, особливо у «Бронзі» та «Сріблі», надто багато гравців. Вивчивши ранговий розподіл, ми зрозуміли, що якщо перемістити деяких з вас у вище ранги, то занадто багато гравців буде вже в «Платині» та «Алмазі». Таким чином новий ранг допоможе рівномірніше розподілити гравців, зберегти престиж високих рангів і зробити межі між рівнями майстерності для кожного рангу чіткішими.
У зв’язку з цим для всіх рангів нижче «Розквіту» змінюються цільові значення MMR, що визначають зниження рангу. Цільові значення для «Безсмертного» (1, 2 і 3) і «Радіанта» стали вищими.
Це ті самі значення MMR, за яких можна досягти певного рангу. Цільові значення MMR визначають ваш РРІ та допомагають отримати ранг, що відповідає вашому MMR.
Ця зміна призведе до того, що ранг усіх гравців нижче «Розквіту» підвищиться.
Ми вважаємо, що високий ранг потрібно заслужити, тому гравцям рангу «Безсмертний» і вище тепер буде складніше досягти свого минулого рангу з попереднього епізоду. Крім того, у всіх регіонах у таблиці лідерів стане менше гравців рангу «Безсмертний».
Через сезонне скидання рангів на початку епізоду ваш ранг може не підвищитися, поки ви не підтвердите свою майстерність, але це скидання буде менш значним у порівнянні з початком минулого епізоду. Оскільки частина гравців переміщується в ранг «Розквіт», скидання не сильно вплине на ваш поточний ранг.
Можливо, при наступному скиданні рангів ви опинитеся нижче, ніж на початку цього епізоду. Не забувайте, що «щадне» скидання буде тільки на початку цього епізоду через додавання рангу «Розквіт».
Різниця рангів у групі з володарем рангу «Розквіт» має перевищувати 3 ранга.
Ці обмеження відповідають чинному правилу для «Платини» та рангів вище.
Тепер найвищий ранг, який можна отримати в результаті калібрування — «Розквіт 1» (а не «Алмаз 1», як раніше).
Тепер отримання та втрата РРІ зменшуються на 25% у групах із 5 гравців, де є володар рангу «Безсмертний 1» або вище (а не «Алмаз 3» або вище).
Тепер власники рангу «Безсмертний 1» або вище (а не «Алмаз 3» або вище) можуть грати лише один, удвох або в групі з 5 осіб.
Як ви пам’ятаєте, раніше гравці рангу «Алмаз 3» і вище могли грати лише поодинці, удвох чи п’ятьох. Тепер це обмеження починається з рангу «Безсмертний 1».
Після появи нового рангу штрафи до групи з 5 гравців та обмеження на кількість гравців у групі починаються з рангу «Безсмертний». Система рангів стане більш логічною: оскільки найнижчий ранг у таблиці лідерів – «Безсмертний 1», до гравців будуть висуватися суворіші вимоги, якщо вони хочуть зайняти в ній своє місце.

Читайте також про нову карту, яка з’явиться у Valorant з виходом патчу 5.0

Материалы по теме

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.

Команда легендарного Кирило ANGEL Карасьова вийшла на Мейджор по Valorant, у неділю вона зіграє за перше місце кваліфікацій, щоб потрапити одразу у Play-off турніру

Команда FPX, за яку грає легендарний українець Кирило ANGEL Карасьов, кваліфікувалася на Мейджор по Valorant VCT Masters Copenhagen, перегравши останній чинний склад Gambit, який через санкції грає під назвою MЗС.

150 організацій з усього світу подали заявки на участь у франшизній лізі Riot Games по грі Valorant

Понад 150 організацій подали заявки до Riot Games щодо можливості стати партнерами франшизної ліги з VALORANT, яка стартує наступного року. Після проведення реформи у 2023 році кіберспорт у Valorant буде розвиватися за тим самим форматом, що й у LoL. Всім кіберспортом буде керувати виключно Riot.