Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український коментатор Костянтин Leniniw Сівко SPUNJ Берчил висловився про достроковий вихід flamie з офіційного матчу 1win проти Movistar Riders на відбіркових до RMR.

flamie просто виходить з матчу. Хочете розповім про нього історію з 2015 року? За 7 років нічого не змінилося, так ось: 2015 рік, грає BO5 проти Virtus.pro, вони начебто програвали на 5-ій карті на Overpass, у фінальному та важливому раунді, Edward залишається 1vs4, seized пише «GG» і ліває, flamie зробив те саме. Після цього Іоанн зробив три фраги, майже зробивши клатч. Через сім років flamie знову не вірить у свого типу. Уявіть, якби гравці у матчі Heroic за рахунку 14-15 почали б ливати.. refrezh зробив би той клатч? Він би на**й тильтанув і сам злив. Так не можна, я це взагалі не схвалюю, навіть засуджую. Це неповажно.

Аналітик CS:GO Чад SPUNJ Берчил також висловився про достроковий вихід Єгора:

Якщо ваш тіммейт дозволяє собі таке, виключайте його з команди. Завжди чекайте кінця гри

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Team Empire затвердила склад на весняний сезон DPC 2021/2022

Flamie залишив матч на рахунку 14:15, коли один із його товаришів по команді був ще живий у ситуації 1v4. Через кілька секунд після виходу Васильєва гравці Movistar Riders зробили останнє вбивство та перемогли у матчі.

Материалы по теме

Колишнього гравця NAVI звільнили з другорядної команди. Далі тільки пенсія?

0

Колишнього російського гравця NAVI остаточно відправили на пенсію. Букмекерський клуб 1win повідомив про звільнення Єгора flamie Васильєва, який грав за команду протягом останнього року.

Як завжди через дупу. Колишній гравець NAVI з РФ показав, як менеджери промахнулися з командною формою

0

Колишній гравець NAVI Єгор Flamie Васил’єв, який зараз грає за команду 1WIN, показав як менеджери помилилися з розміром його джерсі. Судячи з інших фото, подібна кумедна ситуація сталася і з іншими гравцями команди.

Що не так з Денисом Electronic Шаріповим – відеодокази антиукраїнської позиції гравця NAVI

В мережі виплило відео з буткемпу NAVI часів, коли в команді ще грав Єгор flamie Васильєв та Данило Zeus Тесленко. На відео гравці команди дивляться матч Чемпіонату Світу з футболу, де грали збірна Росії проти збірної Хорватії.