Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Відкрилися реєстрації на відкриті кваліфікації на наступний сезон DPC для Східної Європи. Усього відбудеться три кваліфікації з яких шість команд потраплять до закритих кваліфікацій.

Детальніше про розклад і правила можна дізнатися на сторінках турнірів на платформі Epulze, де відбудуться кваліфікації. Організатор турнірів компанія Paragon.

Участь у кваліфікаціях безкоштовна, грати можуть будь які команди в яких три чи більше гравців проживають в країнах Східної Європи. 

13-14 березня — Перша кваліфікація

15-16 березня — Друга кваліфікація

17-18 березня — Третя кваліфікація

Читайте також: Як рік повномасштабної війни змінив український кіберспорт

Материалы по теме

Maincast транслюватиме всі ліги другого сезону DPC окрім ліги де грає NAVI. Російськомовні трансляції окрім регіону EEU робитиме BetBoom та FISSURE

Українська студія кіберспортивних трансляцій Maincast повідомила, що буде вести українськомовні трансляції другого сезону DPC, проте без ліги Східної Європи, де грають NAVI.

Lima Major 2023 — вся інформація про турнір, трансляції, сітки

0

У місті Ліма, Перу розпочинається перший Мейджор з Dota 2 у 2023 році. На турнірі Lima Major 2023 зібралося 18 команд з усього світу, які вибороли запрошення завдяки виграним місцям в першому сезоні регіональних ліг DPC.

Продавець сумління — українець Олександр DkPhobos Кучеря працює у студії Paragon на російськомовній трансляції DPC

Українець за національністю Олександр DkPhobos Кучеря прямо зараз працює на російськомовній трансляції другого дивізіону DPC ліги Східної Європи, трансляцією якої займається компанія Paragon. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі Михайло Звєрєв.