Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Співвласник Copenhagen Flames, які нещодавно продали двох гравців у Fnatic, розповів про проблеми зі збереженням команди після її успіхів останнім часом. Головна проблема, як завжди, в зростанні апетитів гравців, які починають пробиватися на кіберспортивний Олімп.

— Для збереження складу нам потрібно було, як мінімум, потроїти зарплату хлопців. На це потрібно дуже багато грошей. У fnatic зарплата nicoodoz і roeJ виросла вп’ятеро. До того ж у їх нової організації є слот ESL Pro League, що дуже важливо для гравців.

Раніше в інтернеті ходили чутки про зарплати у різних топових і середніх кіберспортивних командах. Не дивлячись на те, що чутки так і не було підтверджено офіційними заявами, тоді називалися цифри, за якими гравці Copenhagen Flames отримують зарплати у розмірі близько 5 тисяч доларів США. 

Якщо ці чутки були вірними, виходить, що у fnatic зарплатня гравців сягає феноменальних 25 тисяч на місяць?

Читайте також про черговий блог від Арсенія Триноженко. Розповідає про скандал у NAVI та їх нового гравця. Є на що подивитися. 

Материалы по теме

Fnatic виграли перший титул з 2019 року. Підсумки турніру Elisa Masters Espoo 2022

Fnatic вперше за довгий час вибороли перемогу в досить великому турнірі, де брали участь імениті команди світу. В останній раз команда вигравала титул в далекому 2019 році.

Outsiders стали першими півфіналістамі IEM Rio Major, легко обігравши fnatic

0

Команда Outsiders легко обіграла fnatic у першому чвертьфіналі IEM Rio Major. Для перемоги росіянам знадобилося лише дві карти.

fnatic разом з BMW вироблятимуть ідеальні мишки, зроблені під руку кожного з гравців

fnatic разом з BMW будуть виробляти кастомні професійні кіберспортивні миші, зроблені спеціально індивідуально під руку гравців. В першу чергу колаборація спрямована на забезпечення мишками власних гравців, проте це ще й цікавий варіант пропіарити технологічний автомобільний бренд, який не дуже вписується в кіберспорт.

Одна з команд пройшла у стадію легенд IEM Rio Major з негативною різницею раундів

Хоча через стадію претендентів у легенди пройшло вісім команд, лише одна з них змогла пройти з негативною різницею раундів.