Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У PUBG відбувся третій чемпіонат світу серед націй на якому було розіграно 710 тисяч доларів. В змаганнях брали участь представники 16 країн – по чотири від чотирьох великих регіонів.

З перемогами в трьох з вісімнадцяти раундів і значним відривом від найближчого суперника перемогла збірна Південної Кореї, яка отримала 236 тисяч доларів на домашньому чемпіонаті.

Турнір зібрав не погані показники по переглядам трансляцій, на піку його дивилося понад 230 тисяч глядачів, а найпопулярнішою мовою трансляцій стала В’єтнамська. Англійська мова за популярністю посіла лише четверте місце, зібравши на піку лише 31 тисячу глядачів.

Материалы по теме

Українці spyrro та Perfect1ks разом з російською командою здобули бронзу на Чемпіонаті світу з PUBG

0

Перемогою південно-корейської команди Danawa e-sports завершився PUBG Global Championship 2023 – чемпіонат світу з ПК-версії PUBG.

Колаборація з росіянами принесла українцям 180 тисяч доларів і срібло на турнірі Gamers8 з PUBG

В рамках фестивалю Gamers8 в Саудівській Аравії визначилися переможці турніру з PUBG, на якому було розіграно 2 мільйона доларів США.

Збірна України з PUBG Mobile стала найкращою в Європі, вигравши відбіркові на Чемпіонат світу IESF

Збірна України показує просто неймовірні результати. Команда в дисципліні PUBG Mobile перемогла на європейських відбіркових і виборола місце у фінальній частині Чемпіонату світу IESF, який відбудеться восени в Румунії.